kot ma kartkę za obrożą
Źródło: twitter@_HectorIvan

Przez 3 dni błądził po mieście. Kiedy kot wrócił do domu miał za obrożą tajemniczy liścik

9 Czerwca 2020

Kot o imieniu Nilo uwielbia chodzić własnymi ścieżkami. Jego właściciel pozwala mu zwiedzać okolice, co ostatnio zakończyło się w dość interesująco. Kiedy mruczek wrócił po 3 dniach do domu, okazało się, że ma przy obroży kartkę. Co było napisane?

Héctor Morales z Meksyku podzielił się w sieci ciekawą historią. Okazało się, że jest kot nie jest w stosunku do niego tak szczery jak przypuszczał. Kiedy mruczek wychodził z domu pozwiedzać okolicę, okazało się, że kieruje się zawsze w to samo miejsce. Gdzie dokładnie? Wszystko wyjaśnił liścik, który został przyczepiony do jego obroży. Mężczyzna nie mógł uwierzyć, że ukochany pupil mu to zrobił.

Kot przyszedł do domu z kartką

Pewnego razu kot Nilo wyszedł z domu i nie wracał do niego przez 3 dni. Właściciel zaczął poważnie niepokoić się o mruczka. Czy Nilo nie potrafi wrócić, a może ktoś potrącił go samochodem? Scenariusze były różne, większość z nich nie kończyła się szczęśliwie. W rozmowie z "The Dodo" Héctor Morales wyznał, że kot zawsze wracał do mieszkania. Drogę znał na pamięć. Nigdy nie robił problemów.

Ku uciesze właściciela, kot pojawił się w domu po trzech dniach. Za obrożą miał wciśniętą karteczkę, która zdecydowanie nie znalazła się tam przypadkiem. Kiedy mężczyzna otworzył liścik, zdębiał czytając prawdę o swoim pupilu. Okazało się, że jego najlepszy przyjaciel prowadzi podwójne życie, a do tego wcale nie nazywa się Nilo.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Szczeniak miał jechać na śmierć. Został uratowany w ostatniej chwili, jego zdjęcia są niewiarygodne
2. Pies znalazł w ziemi ogromną kulkę. Właściciel zamarł, kiedy usłyszał jej syczenie

- Jesteśmy drugą rodziną dla Angelo. Kiedy on nie jest w Twoim domu, to jest u nas - brzmiał krótki liścik.Osoba, która go napisała poprosiła również o kontakt - numer telefonu, aby można było lepiej się komunikować. Dodała również, że Nilo/Angelo zjadł tuńczyka przed wyjściem z domu.

Mężczyzna, prawowity właściciel kociaka był w szoku. Nie potrafił uwierzyć, że Nilo go "zdradził", jednak skoro otrzymywał tam kolejną porcję miłości i pełne miski jedzenia, to nie ma czemu się dziwić. Po przyswojeniu nowych informacji i po ochłonięciu, mężczyzna ucieszył się z całej sytuacji. To wspaniale, że kot nie błąka się po ulicach i nie goni za myszami, a po prostu idzie do drugiego domu, gdzie jest głaskany i przytulany.

- Koty decydują kogo kochają - dodał mężczyzna w rozmowie z dziennikarzem portalu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KotKot ma 2 domy
twitter/_hectorimorales

twitter/_HectorIvanPewnego razu wrócił do domu z kartką
twitter/_HectorIvan

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zainstalowała przed domem ukrytą kamerę. Gdy zobaczyła kto ją odwiedza, natychmiast musiała zareagować
  2. Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever
  3. Biedronka rusza dziś z hitową akcją dla zwierząt. Karmy dla psów i kotów prawie za grosze
  4. Niemowlę cały czas płakało. Zachowanie labradora wzrusza do łez. Rodzice wszystko nagrali
  5. Małe labradory wpadły do wody. Suczka próbowała nauczyć je pływać
  6. Na zdjęciu ukrył się mały jamnik. Czy potrafisz znaleźć go w minutę?

Źródło: theanimalclub.net

Następny artykuł