Kot wszedł do łóżeczka dziewczynki
Źródło: YouTube.com/Stories of Animals

Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku

8 Września 2020

Kot jest uwielbianym przez mieszkańców domu pupilem. Pewnego dnia coś zmieniło się w jego życiu. Pojawiła się dziewczynka o imieniu Hazel. Niestety, rodzice dziecka szybko zauważyli, że kot nie pała do niej sympatią. Pewnej nocy zwierzę poszło do jej łóżeczka, a dzięki kamerze wiadomo, co się stało.

Kot o imieniu Sanny połowę swojego życia spędził w schronisku. W końcu doczekał się upragnionego domu. Wszystko było wspaniale, aż pojawił się nowy członek rodziny. Była to Hazel, mała córka właścicieli kota. Kot z początku nie był zadowolony, unikał jej. Rodzice dziecka już martwili się, że Sunny i Hazel nigdy się nie polubią. Pewnej nocy kot jednak poszedł do łóżeczka dziewczynki, zarejestrowała to kamera. Co się stało?

Uzależniony właściciel nie dbał o Kaję. Suczka została uratowana z wypadku, dostała szansę na lepsze życieUzależniony właściciel nie dbał o Kaję. Suczka została uratowana z wypadku, dostała szansę na lepsze życieCzytaj dalej

Kot nocą poszedł do dziecka

Sunny przez pierwsze miesiące zachowywał się kompletnie obojętnie wobec Hazel, co wywoływało niepokój właścicieli zwierzęcia. Pewnej nocy coś się zmieniło. Sunny zazwyczaj spał w łóżku z właścicielami. Tym razem tak nie było. Ludzie zorientowali się, że kota nie ma. Postanowili spojrzeć na elektroniczną nianię i bardzo się zdziwili. Okazało się, że Sunny śpi w łóżeczku z dotąd obojętną mu Hazel.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały

2. Połączyli pitbulla z corgi. Szczeniak wygląda przesłodko, ciężko oderwać wzrok
3. Chihuahua nie chce się podzielić smakołykiem z drugim psem. Reakcja olbrzyma rozbraja

Kot wszedł tam niepostrzeżenie - zwinął się w kłębek i położył w rogu łóżeczka. Jak się okazuje, Sunny nigdy nie czuł niechęci wobec dziecka. Tak naprawdę zawsze miał do niej słabość, ale po prostu się... wstydził. Ta noc była przełomowa, ponieważ od tamtej pory kot nie opuszczał dziewczynki. Kiedy płakała, on się do niej przytulał. Zostali przyjaciółmi.

- To była jego pierwsza drzemka z nią. Byłam bardzo zaskoczona widząc go w łóżku z Hazel. Po tak długim czasie w końcu zdecydował się na tak duży krok. Dopiero po 4 godzinach mój mąż zorientował się, że Sunny’ego nie ma z nami w łóżku - mówiła właścicielka kota.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  2. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  3. Mężczyzna chciał sprawdzić swojego psa, zaczął płakać. Reakcja golden retrievera topi serca
  4. Myśleli, że zaadoptowali mikroświnkę. Nie wiedzieli, że ich życie zmieni się na zawsze
  5. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł