Kot
Źródło: facebook/ Izzy Harris /RSPCA

Po śmierci właściciela myśleli, że kot został całkiem sam. Gdy zeskanowali jego chip, długo skrywany sekret wyszedł na jaw

7 Listopada 2020

Kot o czarnym futerku stracił swojego długoletniego przyjaciela. Pewnego dnia opiekun zwierzęcia zmarł i pozostawił go samego na świecie. Zaniepokojona sąsiadka zaniosła kocurka do schroniska, gdzie zeskanowano jego chip. Gdy weterynarze spojrzeli na ekran komputera, zdębieli. Czarny pupil skrywał szokujący sekret.

Kot czy pies po śmierci opiekuna bardzo często trafia pod opiekę najbliższych, choć nie zawsze są oni w stanie zagwarantować mu odpowiednie warunki. Zdarza się, że "osierocone" zwierzaki pozostają same na świecie i nikt nie chce wyciągnąć w ich stronę pomocnej dłoni. W takich sytuacjach troska ze strony sąsiadów, pracowników schroniska czy nawet przypadkowych osób może je ocalić od poczucia samotności i wykluczenia.

Gigantyczny nowofundland próbuje wdrapać się kobiecie na kolana. Nie wszystko poszło po jego myśliGigantyczny nowofundland próbuje wdrapać się kobiecie na kolana. Nie wszystko poszło po jego myśliCzytaj dalej

Kot został sam po śmierci opiekuna

Przyjazny zwierzak o imieniu Mo wiódł życie w miejscowości Llansamlet w Walii. W życiu nigdy niczego mu nie brakowało, dlatego nie zdawał sobie sprawy z tego, że w ciągu jednej chwili całe jego życie może stanąć do góry nogami.

Pewnego dnia mały mruczek stracił swojego ukochanego właściciela. Człowiek, którego obdarzył bezwarunkowym zaufaniem, niespodziewanie zmarł. Co od tej pory miało się stać z milusińskim, który tak bardzo przyzwyczaił się do komfortu i domowego ciepła?

Zanim kotek został przekazany do organizacji ochrony praw zwierząt RSPCA, zaopiekowała się nim sąsiadka. Kobieta nie mogła pozwolić na to, aby zwierzę zostało bez opieki, dlatego zaczęła traktować go niczym własnego pupila.

W pewnym momencie przyszło jej na myśl, aby zabrać Mo do weterynarza i upewnić się, czy przypadkiem nie ma wszczepionego chipu. Jej podejrzenia okazały się słuszne. Kiedy lekarze przeskanowali jego ciało, odkryli niespodziewaną tajemnicę.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Nagranie wszystko potwierdziło. Paweł z "Rolnik szuka żony" postawił na swoim
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Mo miał więcej niż jednego właściciela

Mikrochip kota ujawnił zupełnie inny adres niż ten, przy którym mieszkał zmarły opiekun. Sąsiadka była bardzo zaskoczona, dlatego dopytała weterynarzy, co może być powodem błędu.

Okazało się, że Mo nie po raz pierwszy został sam na świecie. Kot miał wcześniej innych właścicieli! Mo należał wcześniej do rodziny Izzy Harris, która zaadoptowała zwierzaka 10 lat temu.

Ku zaskoczeniu wszystkich w 2012 roku kot zaginął na dobre i już nigdy się nie odnalazł. Traf chciał, że wkrótce później kolejny właściciel znalazł wałęsające się stworzonko i postanowił przygarnąć je do własnego domu. Takim oto sposobem Mo zyskał nie jednego, a dwóch opiekunów.

Sąsiadka skontaktowała się z rodziną Harris i przekazała im zaskakujące wieści. Ci od razu wyrazili chęć ponownego przygarnięcia pupila, pomimo długoletniej rozłąki.

- To niesamowite znów mieć go z powrotem i dobrze wiedzieć, że na świecie jest tyle dobrych osób, które chcą pomagać zwierzętom. Dzięki nim Mo był bezpieczny przez te wszystkie lata – mówi Izzy Harris.

To niewiarygodne, że historia Mo zatoczyła pełne koło. Cieszymy się, że udało mu się wrócić do ludzi, którzy nie przestali go kochać całym sercem. Mamy nadzieję, że zostanie pod ich opieką już do końca swoich dni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mo z

Bezdomny pies ocalił 25-latkę przed atakiem bandytów. Turystka odwdzięczyła mu się w cudowny sposóbBezdomny pies ocalił 25-latkę przed atakiem bandytów. Turystka odwdzięczyła mu się w cudowny sposóbCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Golden retriever wygląda, jakby nosił maskę. Jego pyszczek jest niepowtarzalny
  4. Prezydent Przemyśla przerywa milczenie. Czy psy, które zagryzły 12-letniego Kamilka, zostaną uśpione?
  5. Przechodnie odebrali suczkę uzależnionemu od picia mężczyźnie. Niestety, było już za późno
  6. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  7. Cała rodzina poprosi o dokładkę. Obłędne placki ziemniaczane a’la pizza nie mają sobie równych

źródło: wamiz.pl

Następny artykuł