kot i dziecko
Źródło: youtube.com/TheDodo

Kot godzinami ukrywał się pod kołyską dziecka. Wyszedł dopiero, gdy wszyscy zasnęli. Wszystko nagrała kamera

7 Sierpnia 2020

Koty to tajemnicze zwierzęta. Często nie potrafimy znaleźć uzasadnienia dla ich zachowań. Szczególnie dziwnie zachowują się zwierzęta przygarnięte ze schroniska lub takie, które zjawią się u nas nie wiadomo skąd. Tak było i w tym wypadku. Mimo, że przesypiają większość dnia, mruczki potrafią robić najbardziej zaskakujące rzeczy, gdy myślą, że nikt ich nie widzi. W tym wypadku kot wyczekał aż wszyscy zasną, by zakraść się do łóżka dziecka.

Kot został przygarnięty ze schroniska, gdy dziewczynka miała niecały roczek. Freddy i jego brat Vito, dwa trzymiesięczne kocury spędzały z dzieckiem bardzo dużo czasu. Jeden z nich nawiązał z nią specyficzną więź. Mimo, że Vito też uwielbiał dziewczynkę, z resztą z wzajemnością, to Freddy wszędzie za nią chodził. Kilka lat później, na świat przyszedł brat dziewczynki. Noworodek stał się oczkiem w głowie całej rodziny. Jedynie Freddy nie poświęcał mu żadnej uwagi wciąż podążając za każdym jej krokiem.

Pies nie był gotowy na zostanie tatą. Reakcja labradora na jego szczeniaka powala, wszystko się nagrałoPies nie był gotowy na zostanie tatą. Reakcja labradora na jego szczeniaka powala, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Kot wyczuł, że dziewczynka bardzo go teraz potrzebuje

Zwierzak wciąż spędzał każdą chwilę towarzysząc dziewczynce. Niezależnie od tego, czy siedziała na podłodze bawiąc się klockami, jadła obiad, czy jeździła po domu w swoim miniaturowym autku, zawsze znajdował się najwyżej metr od niej. Czasem ta dwójka prowadziła ze sobą długie rozmowy, dziecko mówiło do kota, a ten odpowiadał jej głośno miaucząc. Często po prostu siedzieli razem, nie robiąc nic szczególnego i ciesząc się swoim towarzystwem. Pewnej nocy rodzice zauważyli coś niepokojącego na kamerze, którą zainstalowali w pokoju córki, by wiedzieć gdy ta obudzi się w nocy i będzie się bać. Zobaczyli, że kot powoli wychodzi spod jej łóżka i siada na balustradzie, patrząc na dziewczynkę spokojnie śpiąca. W pewnym momencie dziecko obudziło się, być może wyczuwając obecność pupila. Kot podszedł do niej i przytuliła się, dopóki ta z powrotem nie zasnęła.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mike Tyson przyjął wyzwanie na spotkanie z rekinami. Pojedynek nagrały kamery
2. Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne

Rodzice zrozumieli, że ich córka ma wiernego opiekuna

Kot, którego adoptowali kilka lat wcześniej, teraz odwdzięczył im się, stając się opiekunem ich córki. Często byli zbyt zajęci opieką nad noworodkiem, co chwila płaczącym w nocy, by sprawdzić co ze starszym dzieckiem. Pupil, uznał, że jeśli oni nie mają czasu dla jego ulubionego człowieka, to on powinien się nią zająć. Pilnował jej więc co noc. Czasem po prostu siedząc i nie budząc dziecka, czasem wchodząc do jej łóżka i przytulając ją. Kot co noc upewniał się, że jego przyjaciółka jest bezpieczna i dobrze się czuje.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies zauważył podczas ulewy bezbronnego kociaka, jego reakcja powala. Właścicielka szybko wyciągnęła telefon
  2. Uratował i przygarnął kociaka, którego znalazł w koszu na śmieci
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Wyjechała na urlop do Chałup. Już nie wróciła. Tragiczne wieści z północy Polski

Źródło: The dodo

Obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł