Dla tego kota pływanie to pestka!
Źródło: youtube/ Nathan the Beach Cat

Czy koty potrafią pływać? Wideo z ich pierwszego razu stało się hitem

6 Sierpnia 2020

Kot to zwierzę, które przeważnie stroni od kontaktu z wodą, choć w ekstremalnych przypadkach potrafi darzyć ją wielką nienawiścią. Co zaskakujące, wśród mruczków można znaleźć także absolutnych wielbicieli tego żywiołu. Nagranie opublikowane w internecie udowodniło, że niektóre koty to urodzeni pływacy, którzy w morzu czują się jak ryba w wodzie.

Kot nie lubi wody, bo nie lubi mieć mokrego futerka - to dosyć rozsądna teza, która często jest stawiana w dyskusji na temat preferencji zwierzaków. Istnieje powszechna opinia, że koty nie są wielkimi fanami sportów wodnych czy kąpieli. Ich wrodzona ciekawość sprawia, że fascynuje ich sam widok nieznanych przedmiotów i materii, dlatego lubią przyglądać się tafli wody czy kapiącemu kranowi, choć niekoniecznie chcą się od razu moczyć. Niektóre pupile wręcz panicznie boją się zetknięcia z wodą czy mokrymi powierzchniami, dlatego robią wszystko, aby pozostać suchymi. Tej zasadzie przeczy dwójka kociaków, których lekcje pływania można obejrzeć na interesującym nagraniu.

Husky zatrzymywał samochody na drodze. Miał bardzo ważny powód, chodziło o jego przyjacielaHusky zatrzymywał samochody na drodze. Miał bardzo ważny powód, chodziło o jego przyjacielaCzytaj dalej

Czy koty mogą zostać pływakami?

Niektórych może to bardzo zaskoczyć, ale okazuje się, że owszem, niektóre koty potrafią świetnie pływać! Ba, niektóre z powodzeniem odnalazłyby się w roli zawodowych pływaków. Przykładem kotów o niesamowitych umiejętnościach pływackich są Nathan i Winnie. Ich właściciele postanowili przetestować zdolności pupili, dlatego zabrali swoje dwa czarne kociaki na plażę i nagrali ich reakcję na pierwsze spotkanie z wodą. Opiekunowie obserwowali zwierzaki czujnym okiem, a na wypadek, gdyby potrzebowały pomocy miały założone specjalne szelki, które umożliwiały ludziom szybkie złapanie mruczków, gdyby prąd znosił je na głębszą wodę.

DZISIAJ GRZEJE:1. 2 białe pieski doczekały się słodkich szczeniaków. Wszyscy zdębieli, kiedy zobaczyli ich kolor, jak to możliwe?
2. Pies zdenerwował się, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu przyjaciel kot

Nagranie pokazuje, jak dwa kociaki radośnie pływają na mieliźnie i nie wydają się być zestresowane okolicznościami, w których się znalazły. Zwierzaki robią kółka, mijają się i odkrywają nowo nabyte umiejętności, a przede wszystkim - są przy tym niesamowicie urocze. W mig pod nagraniem posypały się komentarze innych opiekunów kotów, którzy ubolewali nad tym, że ich podopieczni nie chcą się nawet zbliżyć w stronę wody, a co dopiero do niej wejść. Niektórzy internauci śmiali się, że widok pływających kotów jest zwiastunem ich rychłej ewolucji. Kto wie, może niedługo na stałe przeniosą się do wanien i basenów?

ZOBACZ NAGRANIE:

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żyją z ponad setką półdzikich psów. Sami nie mają na chleb, ich życie to koszmar
  2. Wszyscy myśleli, że Magda Gessler go nienawidzi. Dodała jednak zdjęcie, które rozwiewa wątpliwości
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Nikt nie zauważył groźnego pożaru przed blokiem. Tragedii zapobiegł zając, niewiarygodne
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Dramat na polskim lotnisku. Uderzyli prosto w ziemię

Źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł