kot w pralce
Źródło: pixabay.com/gwendoline63

Kot przez 12 minut walczył o życie w pralce. Pranie było włączone

6 Lipca 2020

Kot wszedł do pralki korzystając z chwili nieuwagi swojej właścicielki. 2-letni kot burmski spędził w niej 12 minut, obracając się wraz z bębnem maszyny w gorącej wodzie z dodatkiem detergentu. Kobieta była zszokowana, gdy w końcu wydobyła pupila z nagrzanego urządzenia.

Kot przez cały ten czas próbował wydostać się z pralki i próbował zwrócić uwagę swojej właścicielki. Futrzak drapał w drzwiczki, jednak szyba z przodu urządzenia nie ustępowała. Kobieta wieszała w tym czasie pranie, nie była więc świadoma, że jej zwierze może być w niebezpieczeństwie. Na szczęście udało jej się w porę zareagować. Gdy zobaczyła łapki przyciśnięte do szyby zatrzymała program prania.

Sephora wycofuje rzęsy z norek. To reakcja na żądania PETA i klientówSephora wycofuje rzęsy z norek. To reakcja na żądania PETA i klientówCzytaj dalej

Kot przeżył zdarzenie

- Biedny kociak przyciskał łapki do szyby i patrzył na mnie obracając się wraz z bębnem - powiedziała Amanda Meredith, właścicielka kota ABC news.

Przerażona kobieta po wyłączeniu pralki musiała poczekać jeszcze dwie minuty zanim mogła otworzyć drzwiczki i zająć się swoim rannym i przerażonym kotem. Od razu zadzwoniła do weterynarza. Lekarz powiedział jej, że najbliższe 6 godzin będzie kluczowe. Oscar, bo tak nazywa się biedny kotek, spędził 24 godziny w klinice weterynaryjnej, gdzie podano mu leki przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Był cały posiniaczony od wypustek obracających ubrania wewnątrz pralki. Po powrocie z kliniki spał przez 6 dni.

Weterynarz ostrzega właścicieli

- Mały koleżka miał masę szczęścia i wiele sił - skomentował sprawę Dr Capps - to nie pierwszy raz kiedy słyszę o takim zdarzeniu. Gdy na zewnątrz panuje chłód nasi koci przyjaciele często szukają ciepłego miejsca, w którym mogą się zaszyć na drzemkę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagrano moment, gdy pies pierwszy raz został pogłaskany. Wcześniej ręka kojarzyła mu się z bólem i cierpieniem 2. Mama nie mogła uwierzyć, co pies robi z ich małą córeczką. Nagranie zachwyciło miliony osób, ciężko powstrzymać łzy

Mimo, że Oscarowi nic się nie stało, a jego właścicielka może odetchnąć z ulgą, to lekarz mówi, że wiele podobnych incydentów skończyło się tragicznie. Kilka minut więcej a kot mógłby poważnie ucierpieć.

Sam pupil nie wydaje się zniechęcony swoimi przeżyciami i wciąż kręci się po łazience, z fascynacją wpatrując się w obracającą się maszynę. Niektórzy internauci spekulują, że może to być objaw stresu pourazowego.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najstarszy golden retriever na świecie niedawno skończył 20 lat.Czego mu życzycie?
  2. Warszawa. Pozwolił, aby owczarek umierał na jego oczach. Mężczyzna usłyszał zarzut
  3. Wypuściła kota na dwór. Kiedy po niego wróciła zaniemówiła. Stanęła przed ogromnym dylematem, nie wiedziała, co robić
  4. Tak pędził autem, że pies wypadł z niego. Porażające nagranie trafiło do sieci
  5. Pies zaczął wylewać wodę z miski. Nagle pojawił się kot, niespodziewana reakcja
  6. Królowa Elżbieta musiała przestać hodować swoje ukochane psy. Poznaj zaskakujący powód decyzji

Źródło: abc.net

Następny artykuł