kot patrzy smutno
Źródło: youtube.com/ Stories of Animals

Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował

5 Sierpnia 2020

Kot wpatrywał się w szybę, za którą znajdował się właściciel z przerażeniem. Człowiek zamiast pomóc biednemu zwierzakowi, robił mu zdjęcia, nieświadomy tego co przeraziło zwierzaka. Na szczęście intruz bardziej zainteresował się miską na jedzenie rudego kocura, niż samym pupilem. Zwierzak był zupełnie bezradny. Historią podzielił się kanał Stories of Animals w serwisie Youtube.

Koty nie lubią dzielić się swoimi przedmiotami. Właściciele, którzy opiekują się więcej niż jednym mruczkiem mogli zauważyć, jak ich pupile reagują na konieczność jedzenia z jednej miski. Czas posiłku stanowi dla zwierzaka jedną z najbardziej ekscytujących części ich dnia. Zazwyczaj w trakcie pożywiania się, zwierzak nie chce być dotykany, czy rozpraszany przez innych. Na dodatek zwierzęta te posiadają silny instynkt terytorialny. Z tego względu koty wychodzące często wdają się w bójki z innymi czworonogami. Nie wszystkie są jednak w stanie walczyć o swoje racje. Czasem zwracają się po pomoc do swoich właścicieli.

Ciężko nie płakać widząc zachowanie kota w schronisku. Prosi tylko o jedną rzeczCiężko nie płakać widząc zachowanie kota w schronisku. Prosi tylko o jedną rzeczCzytaj dalej

Kot bezradnie wpatrywał się w właściciela

Kolacja tego kota została przerwana w wyjątkowo niekulturalny sposób. Intruz wdarł się do ogrodu, w którym stała miska zwierzaka, po czym zaczął jeść karmę zwierzaka, gdy ten bezradnie przypatrywał się dzikiemu zwierzęciu. Opos nic sobie nie robił z obecności właściciela miski. Kontynuował po prostu konsumpcje skradzionego jedzenia. Właściciel kota postanowił uwiecznić to niecodzienne spotkanie. Na pierwszym ze zdjęć widzimy dzikiego gryzonia wchodzącego na ganek domu. Mruczek przypatruje mu się z bezpiecznej odległości, spod drzwi wejściowych. Kot prawdopodobnie miał nadzieje, że intruz zniknie tak nagle jak się pojawił. Ku przerażeniu pupila, złodziej nie miał zamiaru wyjść z tej posesji z pustymi łapami, a raczej brzuchem.

DZISIAJ GRZEJE:1. Szczenięta bawiły się pod pudełkiem, nikt nie wiedział, co razem kombinują. Wszystko stało się jasne, kiedy zajrzano do środka
2. Pies złapał małego kota i przesunął na bok. Nieprawdopodobne, co kierowało zwierzęciem

Opos poczęstował się kolacją kota

Gdy tylko dzikie zwierzę zbliżyło pysk do jego miski kocur odwrócił się patrząc wielkimi oczami na swojego właściciela. Błagał człowieka o pomoc, z całą pewnością nie chciał się dzielić swoim posiłkiem, jednak nie miał dostatecznie dużo odwagi by samemu przepędzić intruza. Kot zrozumiał jednak, że rozbawiony opiekun nie zrobi nic poza kolejnymi zdjęciami ukazującymi jego nieszczęście. Postanowił więc wziąć sprawy w swoje łapy. Zbliżył się do miski, próbując delikatnie zasugerować nieproszonemu gościowi, że ten nadużywa jego gościnności. Opos nie miał jednak zamiaru porzucić zdobyczy. Jednym syknięciem odstraszył mruczka, który wrócił zrezygnowany na swoje miejsce. Znów skierował swój wzrok na opiekuna, jakby upewniając się, że jego brak reakcji nie wiąże się z tym, że kotek pójdzie spać głodny. Na szczęście z relacji świadka wynika, że dla pupila znalazła się druga miska karmy, którą udało mu się zjeść w spokoju.

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu ukrywa się niedźwiedź. 90% osób poddaje się po 20 sekundach
  2. Wybudził się po 12 latach ze śpiączki. To, co powiedział, zdumiało wszystkich
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Nikt nie zauważył groźnego pożaru przed blokiem. Tragedii zapobiegł zając, niewiarygodne
  5. Tragedia na Mazurach, husky zginął 80 metrów od domu. Właściciele podejrzewają myśliwych
  6. Dramatyczne sceny w Mielnie i Łebie. "Dobijamy się o wsparcie"

Źródło: animalchannel.co

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł