Kot oszalał na własny widok
Źródło: facebook/Super Cats

Kot zobaczył własne odbicie w lustrze i nie wytrzymał. Puściły mu wszelkie hamulce, wideo

4 Października 2020

Kot o rudym futerku stanął przed lustrem i ujrzał swoje odbicie. Właścicielka pupila spodziewała się, że przyjazny i zwykle bezkonfliktowy mruczek zainteresuje się ciekawym widokiem, lecz nigdy nie przyszłoby jej do głowy, że zareaguje w taki nieokiełznany sposób. Widząc, co wyrabia nie mogła stać bezczynnie i natychmiast rzuciła się w jego stronę. Szokujące zdarzenie zostało uchwycone na wideo.

Kot, przypominający z wyglądu znanego kociego bohatera Garfielda, przeżył prawdziwy wstrząs, kiedy zobaczył się w lustrze. To oczywiste, że zwierzaki mogą zareagować w przeróżny sposób w takiej sytuacji. Wynika to z tego, iż nie zawsze są w stanie zrozumieć, że ciekawskie stworzenie przyglądające im się z drugiej strony jest tak naprawdę nimi samymi. Czworonogi mogą snuć w głowach najdziwniejsze teorie, co do tajemniczego nieznajomego. Czy to, aby nowy członek rodziny? Sąsiad? A może szpieg, który śledzi każdy mój ruch? Reakcja kociaka z filmiku mówi sama za siebie, co mógł wtedy pomyśleć!

Porażające odkrycie na Mazowszu. Kajakarze nie mogli uwierzyć własnym uszom, z zarośli słychać było piskiPorażające odkrycie na Mazowszu. Kajakarze nie mogli uwierzyć własnym uszom, z zarośli słychać było piskiCzytaj dalej

Kot spojrzał w lustro i wybuchł

Widok przeglądających się zwierzaków w lustrze z pewnością doskonale znają ich właściciele, którzy z chęcią łapią za aparaty i dokumentują reakcję uroczych pupili. Wiele osób rozczula się nad zdezorientowanymi podopiecznymi, lecz mało kto pamięta w takich chwilach, że niektóre zwierzaki mogą wykazywać większą potrzebę terytorializmu, niż inne. Z tego tytułu istnieje ryzyko, że zareagują w nieprzewidziany sposób. Właśnie tak się stało w przypadku rudego koteczka, który bardzo się zdenerwował, gdy zobaczył, że "inny" mruczek znalazł się w jego domu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Opiekun labradora nagle stracił przytomność. Świadkom odebrało mowę na widok poruszającej reakcji psa
2. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
3. 90-latek pożegnał się z chorą suczką. Nagranie z ostatniego spotkania starych przyjaciół wyciska łzy z oczu

Podczas seansu krótkiego, lecz niesamowicie dramatycznego nagranie z sypialni można nie raz przetrzeć oczy ze zdziwienia. Widzimy na nim, że rudy pupil spogląda w odbicie stojącego lustra i nie czeka nawet chwili. Natychmiast reaguje agresją i rzuca się ze wściekłością na własne odbicie, rycząc przy tym jak groźna bestia! Wygląda na to, że nic go tak nie oszołomiło, jak własne odbicie. Atak nie słabnie na sile, a lustro zaczyna się niebezpiecznie chybotać, dlatego do akcji wkracza opiekunka kota. Chwyta za ramę i upomina zwierzaka, żeby przestał. W tym momencie wideo się urywa, lecz po minie rudzielca można się domyślić, że wcale nie ma zamiaru odpuścić i wciąż planuje, jak wykurzyć nieproszonego gościa ze swojego terytorium.

Biedny mruczek niepotrzebnie się zdenerwował. Jednakże, widząc jego zaciekłą reakcję, nasuwa się jedno, ważne pytanie - czy od tej pory właścicielka kotka będzie musiała zasłaniać wszystkie lustra w mieszkaniu?

ZOBACZ WIDEO:

Opiekun labradora nagle stracił przytomność. Świadkom odebrało mowę na widok poruszającej reakcji psaOpiekun labradora nagle stracił przytomność. Świadkom odebrało mowę na widok poruszającej reakcji psaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?
  2. Pies został zakopany żywcem. Przetrwał tylko dzięki sile woli
  3. Szczeniaczki utknęły w głębokiej studni. W środku była ogromna, jadowita kobra
  4. Chciał oddać koty przed wyprowadzką za granicę. Prawda okazała się być inna, wolontariusze są wściekli
  5. Sceny jak z filmu akcji. Rekin zaatakował mężczyznę, nie do wiary co zrobiła ciężarna żona
  6. Śmierć ikony polskiego kina. Od 6 lat jej grób jest odwiedzany przez setki turystów. Wszyscy pamiętają jej uśmiech

Źródło: facebook

Następny artykuł