ukryta kamera
Źródło: youtube.com/ Kritter Klub

Kot co noc atakował swoją ukochaną właścicielkę. Dopiero ukryta kamera ujawniła straszny powód

4 Września 2020

Kot nagle zaczął dziwnie się zachowywać. Gdy tylko zapadał zmrok, w mieszkaniu młodej kobiety zaczynały dziać się niewyjaśnione rzeczy. Właścicielka kota musiała poprosić o pomoc specjalistów, nie miała pojęcia, co robić. Dopiero nagranie z ukrytych kamer ujawniło straszny powód wydarzeń, które miały miejsce w jej mieszkaniu.

Kot, który był oczkiem w głowie młodej kobiety nagle zaczął się podejrzanie zachowywać. Za dnia wszystko było normalnie - właścicielka bawiła się z pupilem, lubili się przytulać i spędzać razem czas. Problemy zaczynały się po zmroku. Gdy właścicielka kładła się spać, wiedziała, że rano obudzi się z krwią na poduszce i ubraniu, bowiem z jakiegoś powodu jej ukochany kot atakował ją każdej nocy. Postanowiła poprosić o pomoc specjalistów, gdyż sama nie miała pojęcia, co zrobić.

Niemowlę zaczepia wielkiego amstaffa. Finał mógł być tylko jeden, wszystko zostało nagraneNiemowlę zaczepia wielkiego amstaffa. Finał mógł być tylko jeden, wszystko zostało nagraneCzytaj dalej

Kot atakował właścicielkę

Problem nie pojawił się nagle - kobieta była atakowana przez ukochanego pupila przez pół roku, zanim poprosiła specjalistów o pomoc. Ci postanowili, że za wszelką cenę odkryją powody dziwnych ataków kota. Właścicielka zwierzaka każdego ranka budziła się z podrapanymi i pogryzionymi rękami i twarzą, nie miała pojęcia, dlaczego jej ukochany zwierzak, który za dnia zachowuje się jak zwyczajny kot, nocami ją atakuje. Gdy eksperci przyjechali jej pomóc, postanowili, że jedynym sposobem, by odkryć, co tak naprawdę się dzieje jest zamontowanie ukrytej kamery w sypialni.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Niebywałe słowa Kaczyńskiego o Rydzyku. Wielu Polaków przeciera oczy ze zdziwienia

Ukryta kamera ujawniła prawdę

Kiedy kobieta zobaczyła, co tak naprawdę dzieje się w nocy, była jeszcze bardziej skonsternowana. Na nagraniu wyraźnie widać, że wtulony we właścicielkę kot, kilka razy w ciągu jednej nocy nagle wybudza się ze spokojnego snu i atakuje kobietę pazurami i zębami. Skąd wzięło się takie zachowanie u zwierzaka, który od kociaka spał ze swoją opiekunką? Zanim weterynarz, któremu pokazano nagranie zdążył odkryć przyczynę takiego zachowania, stało się najgorsze. Właścicielka została ponownie zaatakowana we śnie, jednak tym razem pazury kota rozerwały jej powiekę i mięśnie dookoła oka. Założono jej 16 szwów i musiała poddać się operacji. Wiedziała jednak, że to nie powód, by oddawać jej ukochanego mruczka, którego miała od dwóch lat. Była zdeterminowana poznać przyczynę jego dziwnych ataków.

Weterynarz szybko podjął środki, które miałyby wyjaśnić zachowanie kota. Dzięki badaniom i dokładnemu wywiadowi z opiekunką okazało się, że przyczyna leży w traumie z przeszłości. Właścicielka znalazła niedożywionego kotka, który cierpiał z powodu zimna i wielu chorób na ulicy i postanowiła go uratować. Dlaczego wdzięczny za danie mu drugiej szansy kot zaczął atakować panią? Okazało się, że mruczek cierpi na syndrom zwany zaburzeniami zachowania podczas snu REM. Oznaczało to tyle, że kot nie panował nad swoimi mięśniami w czasie snu i gdy śniły mu się koszmary wynikające z dawnej traumy, jego ciało reagowało tak, jakby sny były jawą. Weterynarz zalecił kotu specjalne lekarstwa, a oprócz tego aromaterapię, słuchanie relaksującej muzyki i wszystko, co pomogłoby kotu się zrelaksować i nie walczyć z nocnymi koszmarami. Właścicielka była prze szczęśliwa, gdy okazało się, że to faktycznie działa! Nareszcie mogła żyć z ukochanym zwierzakiem tak, jak dawniej.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rzadkie śpiewające psy przetrwały. Niesamowite wideo odkrycia ekspedycji w Nowej Gwinei
  2. Iza: ”Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości”
  3. Założyli kotu kołnierz na szyję i nagrali, gdy stanął przed lustrem. Nic go tak nie oszołomiło jak własne odbicie
  4. Tygrys uratował mężczyznę przed lampartem. Wideo odbiera mowę
  5. Czarny pies doskoczył do bezbronnych kociąt. Nie do wiary, kto przyszedł im na pomoc, jest nagranie
  6. https://turysci.pl/wiadomosci-060920-hm-interwencje-koszmar

źródło: youtube.com

Następny artykuł