kot i lis
Źródło: youtube.com/ Greg Finn

Co stanie się kiedy kot spotka lisa? Nagranie wbija w fotel

4 Września 2020

Kot napotkał dwa lisy w ogrodzie swojego domu. Zwierzak był zaskoczony, nie wiedział, co się dzieje. Postanowił uciekać, ale to nie było takie proste. Nagranie, które trafiło do sieci wbija w fotel.

Kot nie wiedział jak zareagować na widok intruzów. Lisy występują powszechnie nie tylko na obrzeżach miast, ale także na terenach zielonych bliżej centrum. Zwierzaki odżywiają się pozostawianymi przez ludzi odpadami oraz polując na mniejsze gatunki. Władze wielu państw obawiają się tak bliskich kontaktów z tymi drapieżnikami. Często przenoszą one wściekliznę i choroby pasożytnicze. Choć ataki na ludzi są bardzo rzadkie, często w wyniku spotkań z nimi mogą ucierpieć nasi pupile.

Kot odpoczywał, nagle rzuciły się na niego 2 pitbulle. Właścicielka była bezsilna, choć próbowałaKot odpoczywał, nagle rzuciły się na niego 2 pitbulle. Właścicielka była bezsilna, choć próbowałaCzytaj dalej

Kot stanął do walki z dwoma lisami

Lisy wdarły się na posesję, na której mieszkał odważny mruczek. Zwierzak wydaje się na początku nie zdawać sprawy z zagrożenia, jakie stanowią dla niego 2 rude drapieżniki. Całe zajście nagrywał właściciel kota, który nie zrobił nic, by pomóc swojemu zwierzakowi. Futrzak starał się nie spuszczać wzroku z intruza, znajdującego się ledwie kilka kroków od niego. Lis tylko czekał na okazję do ataku, który mógłby skończyć się dla kota tragicznie. Nawet jeśli nie odniósłby zbyt poważnych obrażeń, mógłby zarazić się groźnymi dla jego zdrowia chorobami. Na szczęście w tym wypadku, kot wykazał się dużą przytomnością umysłu. Gdy tylko nadarzyła się okazja uciekł od dwójki napastników.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właściciele charta wyjechali na wakacje. Aż przetarli oczy ze zdumienia, gdy dostali wideo od opiekuna psa
2. Właśnie się dowiedzieliśmy. Zmarł legendarny polski aktor

Internauci krytykują właściciela kota

Komentujący filmik w serwisie Youtube, zwracają uwagę na fakt, że sytuacja mogła skończyć się tragicznie. Sądzą, że człowiek nagrywający powinien był interweniować, na przykład przeganiając dzikie zwierzęta z ogrodu.

- Język ciała jasno mówi nam, że lis chce zabić kota. Walczy z nim o terytorium. W ten sposób przystosowały się do warunków miasta, podobnie jak kojoty. Nie bawią się, ani nie przyjaźnią się ze sobą. Ich relacja opiera się na schemacie drapieżnik / ofiara - pisze jeden z nich.

- Kto nagrywałby swojego kota atakowanego przez dwa lisy? Mam nadzieje, że zwierze należy do kogoś bardziej odpowiedzialnego - stwierdza kolejny.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało rewolucyjną wiadomość w sobotę. Polacy będą skakać z radości
  2. Zostało tylko kilka godzin. Wydano ostrzeżenie, wszystko wydarzy się już dziś po południu
  3. Pudelek urodził się z ludzką twarzą. Niewiarygodne, jak wygląda
  4. Tygrys uratował mężczyznę przed lampartem. Wideo odbiera mowę
  5. Steve Irwin zginął od ciosu płaszczki w serce. Dziś 14 rocznica jego śmieci
  6. Koronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informację

źródło: youtube.com

Następny artykuł