Kot śpi
Źródło: youtube/RegalPlatypus

Zainstalował kamerę w sypialni, aby sprawdzić, co robi kot w nocy. Gdy zobaczył wideo, wbiło go w fotel

4 Maja 2020

Kot niechętnie chodził spać ze swoim opiekunem. Uważał, że noc to czas na zabawę. Właściciel miał inne na ten temat zdanie, więc zainstalował w pokoju kamerę, aby zobaczyć, co nocą robi mruczek.

Aaron Brown adoptował kociaka o imieniu Tormund. W jego domu pojawiły się dotąd nieznane mu rzeczy. Przybyły kocie zabawki, chrupki czy kuweta. Mężczyzna cieszył się bardzo z pojawienia kota w rodzinie, jednak miał co do niego pewne wątpliwości. Te pojawiały się zawsze wczesnym rankiem. Co takiego Tormund robił w nocy? Aby nie żyć dłużej mrzonkami, opiekun zainstalował kamerę w sypialni i włączył nagrywanie. Następnego dnia sprawdził taśmę i dosłownie - wbiło go w fotel.

Co koty robią nocą?

Jedne śpią, inne chcą się bawić, a pozostałe nie potrafią znaleźć sobie wygodnego miejsca i przeszkadzają. Koty nocą potrafią być bardzo niesforne. Trudno nad nimi zapanować, ewentualnie jeśli ma się takie możliwości, można nie spać z nimi w jednym pokoju. Opiekun Tormunda chyba nie miał takiego wyjścia i każdą noc spędzał z kociakiem. Ale co zwierzę robiło, gdy ten zamykał oczy? Okazało się, że o śnie nawet nie myślało!

- Jestem stosunkowo nowym właścicielem kota. Tak wygląda teraz moje życie - napisał Aaron w sieci, publikując filmik z nocy.

Okazało się, że gdy Aaron śpi, to kot wędruje po całej sypialni. Mruczek zamiast położyć się w jednym miejscu, to co chwilę zmienia pozycję i skacze z miejsca na miejsce. Aby się tego dowiedzieć, mężczyzna musiał zainstalować kamerę nad łóżkiem! Najwidoczniej miał tak twardy sen, że nawet skaczący po nim kot nie był w stanie go obudzić.

DZISIAJ GRZEJE:1. Dziecko zbliżyło się do husky. Rodzice wszystko nagrali
2. Psy za darmo z OLX? Uważajcie, pod ogłoszeniami kryją się kłamstwa, w które nie da się uwierzyć

- Ani przez chwilę nie pożałowałem tego, że go adoptowałem. Tormund do wspaniały zwierzak i nie wyobrażam sobie bez niego domu. Myślę, że jego zachowanie w nocy może być przejawem uczuć”– przyznał Aaron.

Wideo kota i Aarona trafiło na YouTube, gdzie stało się hitem. Zobaczcie, jak kociak wypoczywa nocą, gdy jego opiekun śpi.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 8 mitów o psach, w które wciąż wierzy wiele osób. Nie popełniaj tych błędów
  2. Dziecko zbliżyło się do husky. Rodzice wszystko nagrali
  3. Okropny żart skończył się tragicznie dla konia. Znamy szczegóły dramatycznej akcji ratunkowej
  4. Chciał sprawdzić jak husky zareaguje na "dzikie zwierzę". Mina czworonoga nie pozostawia żadnych wątpliwości
  5. Ryzykowała własnym życiem i dzieci, aby przedostać się na drugą stronę jezdni. Mama kaczka niczego się nie bała
  6. Nie mógł oderwać wzroku od jej ciążowego brzucha. Pies miał ważny powód, próbował ostrzec

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł