kot reakcja
Źródło: imgur/Hauntologist2

Przyprowadził do domu psa, kot wściekł się na sam jego widok. Reakcja nie do opisania, mina zdradza wszystko

3 Listopada 2020

Kot wyglądał przez okno, kiedy zobaczył zmierzającego do domu właściciela. Ten nie był jednak sam, a towarzyszył mu psi przyjaciel. Reakcja mruczka na widok nowego zwierzaka w domu jest hitem w sieci.

Koty i psy są najpopularniejszymi zwierzakami domowymi. Osoby, które decydują się na pupila w domu często nie mogą zdecydować, które zwierzę wolą. Czy lepiej mieć psa, z którym można chodzić na spacery a może kota, który chodzi własnymi ścieżkami i spaceruje po blatach kuchennych. Decyzja jest bardzo trudna, więc wiele osób postanawia mieć zarówno psa, jak i kota w domu. Nie wszystkie zwierzaki się jednak lubią, stąd popularne jest cały czas powiedzenie "żyć jak pies z kotem".

Najpierw go adoptowali, później porzucili. Paskudne tłumaczenia rodzinyNajpierw go adoptowali, później porzucili. Paskudne tłumaczenia rodzinyCzytaj dalej

Kot wściekł się na widok psa

Kot zobaczył przez okno jak jego właściciel wraca do domu z nowym członkiem rodziny. Był to nie kto inny jak pies. Szedł spokojnie, merdał ogonem, nie był świadomy zagrożenia. Mruczek od razu pokazał, kto tu rządzi. Nie był zadowolony z nowego domownika. W końcu on był tu pierwszy, więc ma większe prawa. Pies powinien czuć się zagrożony.

Kot zaczął prychać i kichać. Był wściekły, aż cały kipiał. Opiekun podszedł do okna i próbował go uspokoić, jednak to nie przekonało mruczka, który cały czas wydawał z siebie niepokojące dźwięki.

DZISIAJ GRZEJE:1. 6 lat po kradzieży chihuahua wróciła do domu. Nagrano moment ich ponownego spotkania
2. Wszystko potoczyło się w mgnieniu oka. Niespodziewanie na drogę wylało się mięso dla zwierząt
3. Myśleli, że ratują małe kotki. Gdy ich stan się pogorszył, weterynarz wytknął im ogromny błąd

Cała sytuacja została nagrana i trafiła do sieci, gdzie stała się viralem. Reakcja kota jest jednoznaczna. Pies powinien wrócić, skąd przyszedł! Niestety, ale nie pokazano jak wyglądało ich przywitanie. Jednak przypuszczamy, że nie było wesoło. Opiekunowie muszą teraz bardzo pilnować zwierzaków.

ZOBACZ WIDEO:

Dziewczynka oglądała telewizję, kiedy owczarek głośno szczeknął. Od razu wiedziała, co się dziejeDziewczynka oglądała telewizję, kiedy owczarek głośno szczeknął. Od razu wiedziała, co się dziejeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maleńki buldog złości się na swoją mamę. Właścicielka nagrała najbardziej uroczy napad gniewu
  2. Słowa grzęzną w gardle. Mąż zostawił przed zamkniętym cmentarzem wiadomość do zmarłej żony
  3. Zostały 2 godziny, aby uratować pięknego konia. "Drogi są tylko dwie – ratunek lub ubój"
  4. Chciała adoptować psa, kiedy zobaczyła kota w klatce. Kobieta podjęła zaskakującą decyzję
  5. 6 lat po kradzieży chihuahua wróciła do domu. Nagrano moment ich ponownego spotkania
  6. 27 księży zaapelowało w sprawie wyroku TK. W liście padły mocne słowa na temat decyzji polityków
  7. Zwykłe ziemniaki zrobiła według przepisu z 1937 roku. Zapiekanka po nelsońsku jest tania, przepyszna i prosta w przygotowaniu

Źródło: ratujemyzwierzaki.pl

Następny artykuł