agresywny kot
Źródło: youtube/ funny cat channel lol

Kot nie przestawał krzyczeć, kiedy trafił do schroniska. Bał się, że znów spotka go okropny los

3 Września 2020

Kot był bardzo wściekły, kiedy próbowano się do niego zbliżyć. Mruczek cały czas krzyczał, zdecydowanie nie można nazwać tego głośnym miauczeniem. W przeszłości musiał zostać bardzo skrzywdzony, nic więc dziwnego, że bał się człowieka. Niestety wideo z jego bólu i cierpienia bije rekordy popularności.

Agresywny kot doczekał się ponad 90 mln odtworzeń swojego zachowania na YouTubie. Ktoś nagrał zwierzę siedzące w klatce, które wyraźnie bało się człowieka. Kiedy ten próbował się do niego zbliżyć, kot krzyczał na całe gardło. Był za kratkami, więc nie mógł nikogo skrzywdzić, jednak kiedyś i tak musiał opuścić swoje schronienie. Wyraźnie było widać, że mruczek wpadł w szał. Ktoś musiał go bardzo skrzywdzić, czego konsekwencje możemy oglądać na wideo. Edukacyjny filmik, który być może miał pokazać, co złego może stać się z kotem szybko stał się viralem. Niestety wiele osób reaguje na niego śmiechem...

Oddał pięknego psa po 3 dniach z powrotem do schroniska. Okropny powód, zwierzę nie zawiniłoOddał pięknego psa po 3 dniach z powrotem do schroniska. Okropny powód, zwierzę nie zawiniłoCzytaj dalej

Dlaczego kot jest agresywny?

Kot wyraźnie cierpi na nagraniu, które trwa niespełna 30 sekund. Wydaje się, że mruczek zaraz rzuci się z pazurami na osobę obok i nic go nie powstrzyma. Kociak nie przestaje się wydzierać, jednak to nie zniechęca kręcącego do oddalenia się. Nierzadko bywa, że mruczki reagują agresją na stres lub strach. Wpadają również w panikę przez nowe otoczenie, gości czy odgłos suszarki albo odkurzacza.

Za agresją kota może również przemawiać zła socjalizacja, zbyt wczesne zabranie go od matki. Mruczki do nowych domów powinny trafić nie wcześniej niż w 12 tygodniu życia. Wychowując się razem z rodzeństwem uczą się od nich dobrego zachowania. Kiedy w odwecie same zostaną ugryzione czy podrapane, przestają później to robić, nie wyżywają się też na człowieku.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Kot nie przestawał krzyczeć, kiedy trafił do schroniska. Bał się, że znów spotka go okropny los
2. Ogromne ognisko koronawirusa w polskim szpitalu. Wszystko przez jednego pacjenta, oddział zamknięto
3.Właściciele charta wyjechali na wakacje. Aż przetarli oczy ze zdumienia, gdy dostali wideo od opiekuna psa

Za agresję u kota może również odpowiadać człowiek. Skrzywdzone zwierzę zapamiętuje, co go spotkało. Później ma problemy z zaufaniem czy łatwo wpada w furię. Nie do końca wiadomo, co stało się kotu na nagraniu, jednak widać, że bardzo cierpi. Wielu internautów śmieje się z tego widząc na filmiku "zabawnego, krzyczącego" kociaka. Ale prawda może być zupełnie inna. Ten zwierzak bardzo potrzebuje pomocy.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy
  2. Minister Zdrowia przekazał pilne wiadomości. Duże zmiany w całym kraju
  3. Wrocław. Pies policyjny wpadł na trop w piwnicy. Nie do wiary, kogo znalazł
  4. Owczarek niemiecki nie mógł się ruszyć zza krat. Sąsiedzi myśleli, że utknął, prawda okazała się być inna
  5. Nieoczekiwany zwrot akcji podczas łowienia ryb. Mężczyzna wyłowił zwierzęta, które ktoś chciał utopić
  6. Pasażerowie pilnie poszukiwani. Kierowca zakażony, jeździł dużo tras

źródło: youtube.com

Następny artykuł