Kot spojrzał w lustro i przeżył szok
Źródło: youtube/ Sho Ko

Założyli kotu kołnierz na szyję i nagrali, gdy stanął przed lustrem. Nic go tak nie oszołomiło jak własne odbicie

3 Września 2020

Kot o imieniu Kodi został wykastrowany podczas wizyty w klinice weterynaryjnej. Na pamiątkę tego zabiegu został mu założony specjalny kołnierz na szyję. Kociak nie widział się od czasu powrotu do domu, jednak gdy tylko stanął przed lustrem zdarzyło się coś przezabawnego.

Kot został poddany zabiegowi kastracji i przewieziony z powrotem do domu, gdy operacja zakończyła się sukcesem i wybudził się z narkozy. Ciekawskie zwierzaki wielokrotnie próbują "majstrować" przy świeżo zaszytych ranach, dlatego lekarze upewnili się, że w przypadku Kodi'ego nie dojdzie do podobnych komplikacji. Mruczkowi został założony specjalny kołnierz, który ograniczał jego ruchy. Właściciele kota nagrali jego pierwszą reakcję po zobaczeniu się w lustrze i o mało nie pękli ze śmiechu.

Czarny pies doskoczył do bezbronnych kociąt. Nie do wiary, kto przyszedł im na pomoc, jest nagranieCzarny pies doskoczył do bezbronnych kociąt. Nie do wiary, kto przyszedł im na pomoc, jest nagranieCzytaj dalej

Kot zobaczył się w lustrze i doznał szoku

Kiedy Kodi wrócił do domu i pokazał się wszystkim wraz ze swoim nowym akcesorium, opiekunowie wpadli na pomysł, żeby sfilmować ich pupila na pamiątkę. W tamtym czasie wcale się spodziewali, że krótki film wkrótce stanie się hitem w Internecie! Wystarczyło chwilę poczekać, a już niedługo po tym zdezorientowany zwierzak zbliżył się w stronę lustra w srebrnej ramie i po raz pierwszy zobaczył, jak wygląda.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

Na nagraniu widzimy jak Kodi staje przed lustrem i z nieufnością wpatruje się w swoje odbicie. Czy rozpoznał siebie samego? Kto właściwie spogląda na niego z drugiej strony lustra? Kodi przybliża się do tafli i nagle odskakuje do tyłu, jak gdyby zobaczył ducha. Najwyraźniej dotarło do niego, że kot z ogromnym kołnierzem wokół głowy to on sam. Cóż za rozbrajająca reakcja!

Trzeba przyznać, że czarno-biały kociak prezentował się fenomenalnie w swoim nowym wdzianku, choć w pierwszej chwili nie był przekonany do nowego elementu ubioru. Nie ma sensu przejmować się chwilowymi niedogodnościami, kociaku. Już niedługo dojdziesz do siebie i będziesz znów mógł biegać wolny!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy
  2. Potężny huk i wszyscy nagle stanęli. „Wyszedłem z pokoju, drzwi wyrwało” Koszmar w Polsce
  3. Suczka chodziła z gigantycznym guzem przez dwa lata. Nikt jej nie pomógł, teraz jest szansa
  4. Z kochającego domu trafił na ulicę. Inny niż wszyscy myślą powód
  5. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
  6. Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła Kraków, nie miała litości

źródło: youtube.com

Następny artykuł