kot kradnie
Źródło: facebook.com/OfficialJordanTheFelineCatBurglar

Złapała się za głowę, gdy odkryła, co jej kot robi w nocy. Musiała natychmiast działać

2 Października 2020

Kot pewnej kobiety lubił włóczyć się po okolicy. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, jednak pewnego dnia na jaw wyszło, co w tym czasie wyprawiał. Któregoś poranka Bj Ross mieszkająca w Pensylwanii znalazła na wycieraczce podarunek od swojego ukochanego kota, Jordana. Nie był to jednak liść, mysz ani kamyk. Zwierzę przyniosło kobiecie w podarku... but.

Kot zaskoczył swoją panią, ta jednak uznała, że zwierzak pewnie znalazł adidasa gdzieś na ulicy i przyniósł go jako trofeum. Myliła się. Jordana najwyraźniej bardzo pochłonęła ta nowa pasja, gdyż od tamtej pory jego pani znajdowała buty na wycieraczce codziennie rano. Zdarzało się, że jednej nocy mruczek potrafił naprawdę się obłowić i przynosił od razu kilka sztuk obuwia. Po kilku dniach znajdowania takich podarunków kobieta uznała, że trzeba zakończyć ten niecny proceder.

Sceny jak z filmu akcji. Rekin zaatakował mężczyznę, nie do wiary co zrobiła ciężarna żonaSceny jak z filmu akcji. Rekin zaatakował mężczyznę, nie do wiary co zrobiła ciężarna żonaCzytaj dalej

Kot wymykał się w nocy

Bj Ross postanowiła dowiedzieć się, skąd jej kot znosi sterty butów. Zamontowała więc w jego obroży tracker GPS, który wykrywał lokalizację i zaznaczał trasę na mapie. Gdy pierwszego poranka sprawdziła, gdzie był Jordan, złapała się za głowę. Kot obszedł niemal wszystkie okoliczne domy w poszukiwaniu obuwniczych trofeów. Właścicielka nie chciała, by całe sąsiedztwo chodziło boso, założyła więc dla mieszkańców dzielnicy grupę na Facebooku, gdzie prezentowała dary od kota i zachęcała, by się po nie zgłaszać. Jak się okazało sąsiedzi wcale nie byli źli - cała sytuacja bardzo ich rozbawiła!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Turyści robili lwom zdjęcia, szybko pożałowali. Wideo ku przestrodze, mogło się skończyć dużo gorzej
2. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
3. Pitbull odmawia pójścia spać. Wtedy właściciel robi jedną rzecz, która zawsze działa, można się rozpłynąć

Niezwykła pasja kota wyszła na jaw

Wszyscy zaczęli się zgłaszać po swoje buty, a niektórzy kompletowali naprawdę spore kolekcje. Złodzieja niestety nie da się powstrzymać, jednak sąsiedzi nie mają pretensji. Właściwie cała sytuacja sprawiła, że kot stał się prawdziwą gwiazdą! Grupa zaczęła się rozrastać, a Jordan dostał dedykowany sobie i swojej pasji fanpage, na którym właścicielka prezentuje prezenty od mruczka oraz filmiki, na których przyłapano go na kradzieży. Dobrze, że pasja zwierzaka spotkała się ze zrozumieniem sąsiadów i kot nie musi odpowiadać za swoje niecne czyny!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Znajdziesz kota na zdjęciu w mniej niż 5 sekund? Jeśli się uda, masz naprawdę genialny wzrokZnajdziesz kota na zdjęciu w mniej niż 5 sekund? Jeśli się uda, masz naprawdę genialny wzrokCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?
  2. Czy pies może jeść owoce? Lista owoców, które nie szkodzą psu
  3. Przemyśl. Trwa śledztwo w sprawie śmierci 12-latka pogryzionego przez psy. Nowe fakty, właściciel może mieć kłopoty
  4. Gdzie trafiają psy policyjne po służbie? Prawda jest niezwykle przykra
  5. Nie mógł doczekać się, aż jego golden retriever urodzi szczeniaki. Jednak przy porodzie opadła mu szczęka
  6. Mamy potwierdzenie. Obowiązkowa kwarantanna dla Polaków od 5 października, przykre informacje

źródło: wamiz.pl

Następny artykuł