YouTuberowi zaginął kot
Źródło: facebook/Adam_Knowshow

Znanemu youtuberowi zaginęła kotka. Czarno-biały zwierzak reaguje na imię Rafał

2 Maja 2020

Kot o imieniu Rafał zaginął popularnemu YouTuberowi. Gwiazdor internetu wyznaczył nagrodę pieniężną dla uczciwego znalazcy czworonoga.

Wczoraj, YouTuber napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że zaginęła jego kotka o imieniu Rafał. Adam Wiejak "Poszukiwacz" poprosił o udostępnienie tej wiadomości, licząc na to, że jego pupil niedługo się odnajdzie cały i zdrowy.

Znanemu YouTuberowi zaginął kot

Adam zwrócił się do swoich licznych fanów, by ci podzielili się informacją na swoich profilach, mediach społecznościowych i stories na Instagramie. Mruczek, który reaguje na imię Rafał, zaginął 1 maja w godzinach popołudniowych. Zwierzę jest bardzo płochliwe, nie ufa obcym ludziom. Cechy charakterystyczne czworonoga to biała plamka na buzi i łatki na brzuchu. Kotka ma dość drobną budowę oraz gładką sierść. Poszukiwacz przewidział specjalną nagrodę pieniężną dla osoby, która pomoże mu w odnalezieniu Rafała. Pupil Wiejaka był ostatnio widziany w okolicach ulicy Dobrowoja w Warszawie.

Na swoim profilu YouTuber udostępnił także numer kontaktowy, pod który należy dzwonić w celach informacyjnych. Wiejak liczy, że wspólnie z widzami uda się odnaleźć zgubę. Fani szybko zareagowali na apel zmartwionego właściciela Rafała. Poradzili mu, by wystawił w okolicy ubranie lub inny materiał z zapachem. To powinno pomóc kotce w znalezieniu drogi powrotnej do domu.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kot przez wiele lat skrywał tajemnicę. Gdy pewnego dnia wrócił do domu ze spaceru, prawda wyszła na jaw
2. Mówią, że to najbrzydszy kot świata. Czy zasługuje na miłość?

Adam Knowshow, a właściwie Adam Wiejak, prowadzi popularny program rozrywkowy na swoim kanale "Poszukiwacz". YouTuber emituje odcinki swojego show trzy razy w tygodniu. W każdym epizodzie prezentuje trzy filmiki, które znalazł w internecie. Dotyczą one najczęściej śmiesznych i absurdalnych sytuacji. Pomysł na program powstał stąd, że mężczyzna po prostu uwielbia sprawdzać reakcje swoich przyjaciół na wynajdowane w sieci zabawne wideo. Wiejak pojawił się również w telewizji w “Pytaniu na śniadanie” stacji TVP, gdzie przedstawił widzom autorski przegląd hitów internetu. Adam Knowshow podkreśla, że zależy mu na bliskiej więzi z widzami i fanami. Zdarza się, że prosi ich o podzielenie się śmiesznymi filmami, które potem są prezentowane w odcinkach show "Poszukiwacz". Wiejak podał nawet prywatny adres mailowy, na który można wysyłać propozycje wideo, mające się później pojawić w programie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

YouTuber prosi o pomoc w odnalezieniu kotkiYouTuber prosi o pomoc w odnalezieniu kotki
facebook/Adam_Knowshow

Kotka jest bardzo płochliwaKotka jest bardzo płochliwa
facebook/Adam_Knowshow

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki miał być uśpiony z powodu agresji. Gęś uratowała mu życie
  2. Chciał otruć psa sąsiada, ale zwierzę nie dało się nabrać. Inteligencja psa okazała się niesamowita
  3. Wszedł do kuchni i zastał widok, który zwalił go na kolana. Od razu wezwał policję
  4. Matka nie mogła uwierzyć, co pies zrobił dziecku. Wszystko nagrała
  5. Właściciel posadził kota na kolana. Takiej reakcji husky nikt się nie spodziewał
  6. 5-letnia dziewczynka spotkała na polu 14 owczarków niemieckich. Ojciec wszystko nagrał

Źródło: Facebook

Następny artykuł