kot atakuje chrisa
Źródło: youtube.com/David Laidler

Próbował wejść do mieszkania. Kot pokazał, gdzie jego miejsce. Nie cierpiał go

1 Września 2020

Koty często wykazują się niebywałym instynktem terytorialnym. Nawet jeśli dopiero co wprowadziły się na daną posesję, od razu oznaczają swój teren i nie zawsze miło witają gości. W tym wypadku mruczek wyjątkowo mocno nie polubił mężczyzny, który przyszedł odwiedzić jego opiekuna. Zwierzak wydawał z siebie naprawdę przeraźliwe dźwięki, atakując nogę nieproszonego gościa.

Kot widoczny na nagraniu nie ma zamiaru przepuścić mężczyzny przez próg. Jak dowiadujemy się z opisu filmu, zamieszonego na Youtubie, gość ma na imię Chris. Sam ma koty i uwielbia te futrzaki. Być może mruczkowi z mieszkania nie spodobał się zapach innych zwierząt, z pewnością wyczuwalny od niego, lub po prostu widok obcej osoby wywołał u niego agresję. Cały najeżony robił co mógł, by nie dopuścić, by człowiek przeszedł przez drzwi do mieszkania. Posługując się pazurami i zębami bronił swojego terenu.

Odebrali 3 małe Odebrali 3 małe "żelki", które pilnie potrzebowały pomocy. Nie miały nawet włosówCzytaj dalej

Kot nie był w nastroju na przyjmowanie gości

Autor nagrania opiekował się kotem sąsiada. Wcześniej zwierzak miał nie sprawiać problemów i nie wykazywać jakiekolwiek agresji wobec żadnych osób. Po przeniesieniu do domu mężczyzny zmienił się nie do poznania. W opisie filmu zmianę jego zachowania porównano do opętania przez kociego demona.

- Opiekowałem się kotem swoich sąsiadów, kiedy Chirs (który też ma i kocha koty) wpadł z wizytą. Kotka uznała że naprawdę nie lubi Chrisa. Po tym jak wygoniła go z mojego mieszkania, próbowała pozbyć się także i mnie. Jakby zmieniła się w przerażającego demonicznego kota. Nie mogłem spać w swoim mieszkaniu tej nocy, bo podobnie jak w horrorach kot bez przerwy syczał, płakał i drapał w drzwi od salonu (w którym go zamknąłem z zapasem jedzenia i kuwetą), próbując się do mnie dostać - czytam w opisie filmu.

DZISIAJ GRZEJE:1. Chciała nagrać uroczy filmik z pitbullem. Nagle zwierzę obudziło się
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
3. Mył okna na wysokości. Nagle po drugiej stronie zobaczył tygrysa

Nie wiadomo czemu kot tak zareagował

Trudno powiedzieć czemu zwierzak był aż tak agresywny, wobec mężczyzny, którego widział po raz pierwszy. Być może stres związany z nieobecnością właściciela oraz nową przestrzenią popchnęły ją do takiego zachowania. Możliwe, że istotnie zapach kotów Chrisa wyczuwalny z jego ubrań drażnił zwierzaka.

- Następnego dnia, znajomy mojego sąsiada przyszedł przejąć ode mnie kota. Przywitałem go przy drzwiach do mieszkania i oczywiście zrobiłem z siebie strasznego głupka. Byłem przygotowany na zażartą potyczkę, jednak gdy otworzyłem drzwi do pokoju, kot wyszedł z niego słodki jak nigdy, przymilając się do nas - dodał mężczyzna.

Agresywny epizod w życiu mruczka skończył się więc praktycznie tak nagle, jak się zaczął. Zwierzak przemyślał przez noc swoje zachowanie i postanowił spróbować się opanować. Rano prawdopodobnie przeprosiłby opiekującego się nim mężczyznę.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 6-latek rzucał szczeniakiem o beton. „Teraz płacze, więc jest mu przykro”
  2. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
  3. Policjant uratował niezwykle rzadkie zwierzę. Jest chronione na terenie naszego kraju
  4. Przez okno samochodu zobaczyła worek. Kiedy się przyjrzała bliżej, od razu zahamowała
  5. Shiba inu nie może się doczekać, aż jego pani się obudzi. Nagrała, co wyczynia pies przy jej łóżku
  6. Zwołują sztab kryzysowy w kancelarii Morawieckiego. Sytuacja jest fatalna

Źródło: youtube.com

Następny artykuł