konie
Źródło: Newsflash/EuroPics/East News

Ukochane konie niemal ją zabiły. Okropna tragedia, trenerka wciąż walczy o życie

22 Października 2020

Trenerka koni cudem uszła z życiem. Jej ukochane zwierzęta niemal doprowadziły ją do śmierci. Kobieta została przewrócona przez jednego z koni, sekundy późnej kolejny z nich zmiażdżył jej czaszkę kopytem.

Konie to piękne zwierzęta, jednak tak jak ze wszystkimi stworzeniami należy uważać. Antje Teute z Vechta w Dolnej Saksonii przez wiele lat zajmowała się trenowaniem koni, jednak 3 lata temu jej życie legło w gruzach. Kobieta o swoim koszmarze opowiedziała "Bildowi". Antje odprowadzała klacz do stajni, kiedy nagle została przewrócona przez innego konia, upadając głową o kamień. W stadninie musiało zrobić się niemałe zamieszanie. Chwilę później kolejny koń "zaatakował" trenerkę, miażdżąc jej czaszkę kopytem.

Brzeg. Policja rozbiła nielegalną fabrykę szczeniąt. Hodowcy chcieli zbić na nich fortunę, więzili ponad 70 zwierzątBrzeg. Policja rozbiła nielegalną fabrykę szczeniąt. Hodowcy chcieli zbić na nich fortunę, więzili ponad 70 zwierzątCzytaj dalej

Głowa kobiety została zmiażdżona przez konia

Kobieta została natychmiastowo przewieziona do szpitala, ale lekarze dawali jej marne szanse na przeżycie. Niemka doznała pęknięcia czaszki, złamania jej podstawy, krwotoku mózgowego oraz zapadła w śpiączkę. Prognozy były koszmarne. Zdaniem lekarzy, po wybudzeniu ze śpiączki kobieta już zawsze miała być zależna od wszystkich. Miała nie być w stanie samodzielnie funkcjonować.

Kiedy Antje wybudziła się ze śpiączki, zaczęła walczyć o własne życie. Nauczyła się na nowo chodzić, mówić. Potrafi samodzielne myśleć, sama podejmuje wszystkie decyzje. Jednak lekarze są pełni obaw o życie Niemki, której stan zdrowia w każdej chwili może się pogorszyć. Istnieje ryzyko wystąpienia krwotoku. Antje może już go nie przeżyć.

43-latka ma zdeformowaną czaszkę. Podczas operacji wycęto jej fragment kości.

DZISIAJ GRZEJE:1. Wstrząsające słowa Grabowskiego o dawnych czasach. Jego ciotka robiła okropne rzeczy szczeniakom
2. Fani oniemieli po wyznaniu. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" zdradził wstydliwy sekret
3. Brzeg. Policja rozbiła nielegalną fabrykę szczeniąt. Hodowcy chcieli zbić na nich fortunę, więzili ponad 70 zwierząt

Niemka walczy o odszkodowanie

Koń, który zaatakował Niemkę nie posiadał ubezpieczenia. Właściciel zwierzęcia doszedł do wniosku, że OC nie jest opłacalne, stąd obecnie jest problem przy wypłacie odszkodowania. Teute zaproponowano ugodę w kwocie 50 ty.s euro (ok. 228 tys. zł), ale trenerka nie chce się na nią zgodzić. Uważa, że kwota jest zbyt niska, a jej życie wciąż jest zagrożone.

Niemka korzysta z niewielkiej renty, walczy o większe odszkodowanie. Nie jest w stanie już zajmować się ukochanymi końmi.

Ciężarna suczka straciła wszystkie szczenięta. Wolontariusze wpadli na wzruszający pomysł, jak przyjść jej z pomocąCiężarna suczka straciła wszystkie szczenięta. Wolontariusze wpadli na wzruszający pomysł, jak przyjść jej z pomocąCzytaj dalej

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kobieta walczy o odszkodowanie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Z ostatniej chwili: Dariusz Gnatowski nie żyje. Wybitny aktor i miłośnik zwierząt spędził ostatnie chwile w szpitalu
  4. Smutne wyznanie gwiazdy serialu "Świat według Kiepskich". Halinka boi się o życie. W trudnych chwilach wspiera ją pies
  5. Wyszedł na spacer ze stadem owczarków niemieckich. Kiedy spuścił je ze smyczy, ludziom zaparło dech w piersiach
  6. “W mordę jeża!” - powiedziałby serialowy Boczek. Wspominając Dariusza Gnatowskiego, trudno zapomnieć o jego kultowych tekstach
  7. Hitowy przepis na sałatkę z ogórka znacznie lepszą niż mizeria. Zawsze wychodzi wspaniała

Źródło: fakt

Następny artykuł