galopujące konie
Źródło: fabiosa.com

Czy wszystkie konie są takie same? Tylko 1 na 10 osób potrafi znaleźć rozwiązanie w mniej niż 30 sekund

2 Lipca 2020

Konie galopują w jednym kierunku, jednak nie wszystkie są takie same. Autor obrazka zdecydował się zrobić odbiorcom psikusa i kilka zwierząt narysował inaczej. Biegnące przed siebie konie to prawdziwy test na spostrzegawczość. Okazuje się, że nie każdy potrafi znaleźć brakujące szczegóły w mniej niż 30 sekund. Czy Ty potrafisz?

Konie są kolejną zagadką, którą Wam prezentujemy! Tym razem chodzi o to, aby znaleźć niepasujące elementy w układance. Okazuje się, że 6 koni znacznie różni się od pozostałych. Autor "zapomniał" narysować im wszystkich części ciała. Zrobił to oczywiście specjalnie, aby można było użyć naszych szarych komórek. Które konie nie pasują do pozostałych? Nie każdy potrafi rozwiązać tę zagadkę w pół minuty!

Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachLabrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachCzytaj dalej

Które konie nie pasują? Łamigłówka

W tej zagadce nie ma żadnego przypadku. Tylko sprytni spostrzegą, że niepasujące konie zawsze są "tym samym numerem". Jeśli jeszcze nie rozwiązałeś zagadki, a czytasz ten tekst, to przerwij i powróć do zdjęcia. Czy wiesz już, które konie różnią się od innych? Podpowiadamy zawsze te, które są dziesiąte! Galopujące konie są dość prostą zagadką, jednak tu liczy się czas. Kto z Was znalazł 6 zwierząt w mniej niż 30 sekund? Autor zagadki, którą znaleźliśmy na portalu papilot.pl, mówi, że to wcale nie jest takie proste.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Husky robi niesamowitą rzecz za każdym razem, kiedy ktoś go mija. Nagranie obejrzały już miliony
2. Mama nie mogła uwierzyć, co pies robi z ich małą córeczką. Nagranie zachwyciło miliony osób, ciężko powstrzymać łzy

Jeśli ta łamigłówka była dla Ciebie za prosta, to wróć do naszych wcześniejszych. Puchaty piesek, który ukrył się na obrazku wcale nie jest łatwy do znalezienia. Jedna z zagadek, która ukazała się na łamach poczytnej amerykańskiej gazety, skryta tajemnicę od 140 lat. Rozwiązanie wcale nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Pisaliśmy też o pandzie, która ukryła się wśród bałwanów czy różowych słoniach. Zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobaczcie rozwiązanie zagadki z galopującymi końmi. Czy udało Wam się znaleźć wszystkie zwierzaki?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

konieRozwiązanie zagadki
fabiosa.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  2. Dwa psy rzuciły się na 5-latkę. Doszło do tragedii, dziecko było w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  3. Naukowiec poświęcił życie dla zwierząt z niepełnosprawnościami. Nikt nie jest w stanie uwierzyć w jego działania
  4. Rozsypywała prochy swojego golden retrievera i zobaczyła jego ducha. Zdjęcia mówią same za siebie
  5. Jamnik codziennie gdy wraca do domu robi niesamowitą rzecz. Jego właściciele w końcu postanowili wszystko nagrać
  6. Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzach

Źródło: papilot.pl

Następny artykuł