bryczka
Źródło: youtube.com/Татар-информ

Spłoszony koń uciekł z bryczką bez woźnicy. Doszło do tragedii. Wideo

11 Sierpnia 2020

Koń spłoszył się czymś i uciekł woźnicy. Przerażone zwierzę biegło ulicami miasta, ciągnąć za sobą wóz, którym zazwyczaj woził turystów. Na szczęście tym razem był pusty. Zwierzę po szalonej gonitwie ulicami centrum miasta, zakończyło swój bieg na skrzyżowaniu. Władze starają się ustalić tożsamość właściciela zaprzęgu.

Koń biegł ulicami rosyjskiego Kazania. Nie jest jasne, jak zwierzę uciekło swojemu woźnicy ani co skłoniło go do takich posunięć. Zdumieni turyści i mieszkańcy miasta nagrywali całe zdarzenie telefonami komórkowymi. Na udostępnionych filmach widać, jak zwierze biegnie z górki ulicą Prawo-Bułacznaja ciągnąc za sobą ciężki zaprzęg. Zderzenie z ważącym kilkaset kilogramów powozem mogło skończyć się dla przechodnia tragicznie. Od pewnego momentu przejazd nadzorowała policja. Funkcjonariusze nie mieli jednak szans zatrzymać go, nim ten wbiegł na ruchliwe skrzyżowanie.

Większość poddaje się po 20 sekundach. Nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest piesWiększość poddaje się po 20 sekundach. Nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest piesCzytaj dalej

Koń biegł ulicami Kazania ciągnąć bryczkę

Wiele osób sprzeciwia się obecności zaprzęgów konnych na ulicach miast. Ich zdaniem, zwierzęta pracują w ciężkich warunkach, nierzadko w upale bez dostępu do odpowiednich ilości wody czy pożywienia. W gorący dzień koń potrzebuje nawet 100 litrów wody pitnej. Innym argumentem przeciwników takich praktyk, jest zagrożenie jakie stwarzają bryczki w ruchu ulicznym. Powozy jadące po tych samych ulicach co samochody, zwykle zmuszają kierowców do wymijania ich na różne sposoby. Prędkość dorożki wynosi około 15 kilometrów na godzinę, jest więc niższa niż rowerzysty. Na dodatek nagły klakson lub głośny strzał z rury wydechowej potrafią spłoszyć zwierzę, które często szarpie bryczką w losowym kierunku. Woźnica często nie ma czasu zareagować. Mieszkańcy turystycznych lokalizacji skarżą się też na niesprzątane odchody.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Rolnik znalazł na polu bardzo dziwne jaja. Rozwiązanie zagadki zwala z nóg
2. Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne

Woźnica nie pilnował konie wpiętego w zaprzęg

Nagranie z Rosji jasno pokazuje, jak duże zagrożenie może stanowić powóz w przestrzeni miejskiej. Ciężka bryczka i rozpędzony koń mknęły ulicami miasta. Biały rumak ciągnący zaprzęg był wyraźnie przerażony i zdezorientowany. Po gonitwie pustymi deptakami zaczął zbiegać z górki w kierunku ruchliwego skrzyżowania. Nikt nie mógł go zatrzymać. Zwierzę wbiegło pomiędzy samochody. Nie zdążyło wyhamować przed wchodzącym w zakręt autobusem. Powóz i koń uderzyli w niego i przejeżdżający obok samochód. Nie zatrzymało to jednak uciekiniera. Gdy tylko doszedł do siebie zaczął uciekać dalej. Zwierzę udało się zatrzymać kilkaset metrów dalej. Wciąż nie wiadomo, do kogo należy powóz.

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

  1. Spod ziemi było słychać paniczny pisk. Znalezisko zmroziło krew w żyłach
  2. Niezwykłe nagranie fali uderzeniowej w trakcie porodu w Bejrucie. Co za moc
  3. Skandal w Janowie Podlaskim. Rynsztokowy język i bójka w strefie VIP aukcji
  4. Większość poddaje się po 20 sekundach. Nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest pies
  5. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi
  6. Nowe ognisko koronawirusa nad polskim morzem. Z dnia na dzień przybywa zakażonych

Źródło: wrc.net.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł