Doc Antle z tygrysem
Źródło: facebook.com/Dr. Bhagavan Antle

Kolejny bohater "Króla Tygrysów" usłyszał zarzuty. Prowadzi ogromny park z dzikimi zwierzętami

11 Października 2020

Król Tygrysów to serial dokumentalny nakręcony przez serwis Netflix. Opowiada on o kulisach hodowli i handlu tymi zwierzętami. Skoncentrowany jest na postaci Joe Exotica, ekscentrycznego właściciela zoo, na terenie, którego żyło prawie 200 dzikich. Obecnie odsiaduje on wyrok za znęcanie się nad zwierzętami i zlecenie zabójstwa obrończyni praw zwierząt Carol Baskin.

Króla Tygrysów obejrzało aż 62 miliony widzów. Wystąpili w nim ludzie realnie zaangażowany w opisany tam proceder, jak i aktorzy, grający osoby, które nie chciały, lub nie mogły wziąć udziału w produkcji. Wykorzystano także wiele archiwalnych nagrań i materiałów prasowych. Wielu bohaterów serialu usłyszało zarzuty, za działania związane z hodowlą zwierząt, jak i inne aktywności kryminalne, o których nie mówiono w programie. Widzów podzieliły niektóre wydarzenia, wśród komentujących losy postaci, powstały dwa obozy, broniący hodowców tygrysów i osób krytykujących taki biznes.

Nastolatki robiły zdjęcia słoniowi. Nagle dzikie zwierzę straciło cierpliwość, nagranie powoduje dreszczeNastolatki robiły zdjęcia słoniowi. Nagle dzikie zwierzę straciło cierpliwość, nagranie powoduje dreszczeCzytaj dalej

Król Tygrysów ujawnił kulisy hodowli dzikich zwierząt w USA

Jednym z bohaterów produkcji był Doc Antle. Mężczyzna wypowiadał się w kilku odcinkach na temat działalności Joe Exotica, jak i swojego przedsięwzięcia. Był właścicielem jednego z największych parków z dzikimi zwierzętami, znajdujących się w rękach osób prywatnych. Jego krytycy twierdzili, że swój biznes prowadzi na zasadach podobnych do sekty. Od swoich pracowników wymagał fanatycznego wręcz oddania. W zeszłym tygodniu prokurator, po trwającym ponad miesiąc śledztwie, postanowił postawić mu zarzuty przemytu dzikich zwierząt, oraz okrucieństwa wobec nich. Sam Król Tygrysów, zarzucał mu, że zabija te dzikie koty w komorze gazowej, jeśli nie uda mu się sprzedać ich, gdy są jeszcze młode. Antle zdecydowanie zaprzeczał tym oskarżeniom, twierdząc, że konkurent próbuje go oczerniać.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szczeniak ze schroniska opanował niewiarygodną sztuczkę. Liczył, że dzięki niej znajdzie nowy dom

2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Adoptowany pies zastępuje kociętom matkę. Najsłodszy widok na świecie

Bohater Króla Tygrysów twierdzi, że jest niewinny

Mężczyzna kategorycznie zaprzecza wszystkim oskarżeniom. Prokuratura podnosi, że transport jego zwierząt został zatrzymany przy przekraczaniu granicy stanu, mimo że hodowcy mają obowiązek informowania władz, o przeniesieniu zwierząt do placówek poza miejscem ich zameldowania. Poza tym postawiono mu 13 innych zarzutów, w tym okrucieństwo wobec zwierząt, które poddawał brutalnej tresurze. Zarzuty usłyszały także dwie jego córki, które pomagały ojcu w prowadzeniu podejrzanego biznesu. Czy Doc Antle podzieli losy Króla Tygrysów, który obecnie odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności? Wiele wskazuje na to, że mężczyzna nie trafi do więzienia, jednak przyszłość jego hodowli stanęła pod dużym znakiem zapytania. Eksperci spodziewają sie wyroków grzywny, lub kary więzienia w zawieszeniu.

Suczka pitbulla została rozdzielona ze swoimi dziećmi. Cały czas płakała w schroniskuSuczka pitbulla została rozdzielona ze swoimi dziećmi. Cały czas płakała w schroniskuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" wzruszył telewidzów. Jeden występ całkowicie skradł serca jurorów
  2. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
  3. Tankował samochód, gdy podszedł do niego pies. Przeczytał napis na jego obroży i zdębiał
  4. Wstrząsające nagranie z monitoringu. Wyrzucił psy przy czyjejś posesji, samo patrzenie boli
  5. Suczka pitbulla została rozdzielona ze swoimi dziećmi. Cały czas płakała w schronisku
  6. 20 osób nie żyje, prawdziwy dramat. Wszyscy jechali jednym autobusem do zagranicznej świątyni

Następny artykuł