kocimiętka i kotki
Źródło: imgur.com/ AjayTheMemeDjay

Zasadziła kocimiętkę w ogrodzie. Pewnego ranka zdębiała, gdy wyjrzała przez okno

10 Sierpnia 2020

Kocimiętka to piękna bylina ogrodowa, która może przyozdobić niejeden ogród. W ostatnich czasach zyskała na popularności, wszystko przez cudowne białe, różowe czy niebieskofioletowe kwiaty. Kiedy pewna kobieta zasadziła kocimiętkę w swoim ogródku, nie spodziewała się, tego co może kiedyś zobaczyć.

Kocimiętka znana była już w starożytności, gdzie używano jej jako naturalnego leku. Dawniej pomagała w zwalczaniu chorób oraz poprawie sprawności układu pokarmowego. Obecnie traktujemy ją jako ozdobę. Jak już wspomnieliśmy jej kwiaty są przepiękne. Roślina nie jest wymagająca. Może rosnąć niemal na każdym rodzaju podłoża, o ile nie jest zbyt suche, mokre czy ciężkie. Kocimiętka potrzebuje jedynie słońca, nie oczekuje jakiś specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Co ważne, kocimiętka może też pomóc w walce z komarami, które jak wiemy potrafią nas mocno użądlić. Pewna kobieta postanowiła rozprawić się z nimi właśnie w taki sposób. Jednak nie przewidziała jednej rzeczy.

Romantyczny spacer na plaży zamienił się w koszmar. Pokazali zdjęcia swoich stóp, straszny widokRomantyczny spacer na plaży zamienił się w koszmar. Pokazali zdjęcia swoich stóp, straszny widokCzytaj dalej

Kocimiętka przyciągnęła koty

Kiedy kobieta zasadziła w swoim ogrodzie kocimiętkę, to zapomniała o jej działaniu na mruczki. Kocimiętka bowiem wydziela hormon, który potrafi zwabić do siebie czworonogi. Nie wszystkie zwierzaki reagują na kocimiętkę, jednak te, które odczuwają ją, zachowują się jakby były pod wpływem narkotyku. Stan upojenia trwa chwilkę, jednak przez ten czas kot może tarzać się, podskakiwać a nawet lizać źródło zapachu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mike Tyson przyjął wyzwanie na spotkanie z rekinami. Pojedynek nagrały kamery
2. Szczeniak był w okropnym stanie. Nie mógł uwierzyć, kto przyszedł go adoptować

Kocimiętka potrafi przywołać do siebie mruczki nawet z dużej odległości. Kiedy kobieta zobaczyła za oknem, co się dzieje, dosłownie zamarła. Okazuje się, że kocimiętka, którą posadziła w ogrodzie przywołała do siebie dziesiątki kotów z okolic. Mruczki za nic nie chciały odejść. Jeden obok drugiego wylegiwały się w słońcu przy kocimiętce. Za nic miały sobie to, że wtargnęły na czyjąś prywatną posesję.

Kobieta zrobiła zdjęcie kociakom i roślinom i umieściła je w sieci. Fotka skradła serca internautów. Mamy nadzieję, że wszystkie kotki trafiły później do swojego domu.

Psom z Radys można pomóc TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kocimietkaKotki w ogrodzie
imgur.com/ AjayTheMemeDjay

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Liczba psów, jaką widzisz, zdradza o Tobie wszystko. Ilu się doliczyliście?
  2. Wyrzucili noworodka na śmietnik, bo ich rozczarował. Nawet go nie nazwali. Dziecko znalazł i uratował sprzątacz
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Polska gwiazda zdradziła, ile zapłaciła za wczasy. Nie zostawiła na Chałupach suchej nitki

Źródło: smakosze

Następny artykuł