kocięta
Źródło: youtube.com/RM Videos

Stadko kociąt uczy się skakać. Nie każdemu dobrze poszło, na koniec ciężko nie parsknąć śmiechem

16 Września 2020

Kocięta są tak słodkie, że można by jej oglądać godzinami. Nic więc dziwnego, że tylu właścicieli spędza całe dnie na obserwowaniu kociaków i nagrywaniu ich wyczynów. Na nasze szczęście powstał internet, dzięki któremu możemy podziwiać koty z całego świata, nawet jeśli nie mamy własnych. Nagranie z uczącymi się skakać maluchami sprawia, że uśmiech sam pojawia się na twarzy.

Kocięta, które dopiero zaczynają rozumieć otaczający je świat to jedna z najbardziej uroczych rzeczy. Najwyraźniej ich pani również była tego świadoma, gdyż postanowiła nagrać poczynania stadka kociaków. Słodycz da się niemal poczuć przez ekran, gromadka puchatych kuleczek sama w sobie sprawia, że można się rozpłynąć. Jednak do tej słodyczy wkrótce dołącza akcja, która sprawia, że ciężko nie parsknąć śmiechem!

Maleńki buldog awanturuje się z mamą. Właścicielka nagrała uroczy akt buntuMaleńki buldog awanturuje się z mamą. Właścicielka nagrała uroczy akt buntuCzytaj dalej

Kocięta uczą się skakać

Malutkie kotki postanowiły nauczyć się skakać. 5 słodkich maluchów tłoczy się na kawowym stoliku i wyraźnie przygotowuje na misję przeskoczenia na wygodną i dużo większą kanapę. Try z nich po kolei pokonują przepaść dzielącą je od upragnionego miejsca do zabawy, czwarty wyraźnie się waha. Po chwili namysłu udaje mu się jednak pokonać przeszkodę i tylko jeden kotek zostaje na stoliku. Pozostałe kocięta już świetnie bawią się na kanapie, podskakując i przepychając się. Pozostawione samo sobie biedactwo wyraźnie boi się wykonać sus i zbiera się do niego przez dłuższą chwilę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego psy i koty się nie lubią? Powody wcale nie są oczywiste
2.Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3. Golden retriever przyłapany na gorącym uczynku. Jego przeprosiny topią serca

Samotny kociak postanowił więc dodać sobie odwagi, a może wyrazić swoje przerażenie głośnym miauczeniem. Gdy w końcu zdobywa się na skok widzimy, że najwyraźniej źle obliczył siłę wyskoku, ponieważ ląduje prosto na podłodze. Właścicielka wybucha głośnym śmiechem, po czym sprawdza, czy kociakowi nic się nie stało. Jednak na szczęście poza zażenowaniem swoim nieudolnym skokiem, kotu nic nie dolega. Sami zobaczcie i spróbujcie się nie uśmiechnąć!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Psy były więzione latami w laboratorium. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy wypuszczono je na spacer
  4. Dlaczego kot mnie liże? Powody mogą Cię zaskoczyć
  5. Właścicielka suczki bije się w pierś. Tragiczna pomyłka kosztowała pupila życie, porażające
  6. Daniel Martyniuk nie miał wyboru. Oficjalnie przeprasza, tym razem przesadził, wszystko przez opinie o hotelu

źródło: youtube.com

Następny artykuł