Kociaki na trawie spotkały czarnego psa
Źródło: youtube/Nancy J

Czarny pies doskoczył do bezbronnych kociąt. Nie do wiary, kto przyszedł im na pomoc, jest nagranie

3 Września 2020

Kocięta relaksowały się na soczyście zielonej trawie, kiedy nagle przybiegł w ich stronę czarny pies. Zwierzaka rozsadzała energia i próbował zaczepiać bezbronne kociaki, które nie były na to gotowe. Wtem na horyzoncie pojawił się niespodziewany wybawca, wszystko się nagrało.

Kocięta o szarym futerku leżały na krótko skoszonej trawie w ogrodzie. Cztery maluchy ledwo utrzymywały się na łapkach i rozglądały się z ciekawością wokół. Nagle w ich stronę przybiegł czarny pies, który był kilkakrotnie większy od nich samych i podczas zabaw mógł przypadkowo zrobić im krzywdę. Wokół nie było ich mamy, malutkie zwierzaki były całkowicie bezbronne. Właściciele nie ingerowali, zamiast tego chwycili za kamerę.

Potrącił autem własnego psa. Monitoring wszystko nagrał, powód doprowadza do furiiPotrącił autem własnego psa. Monitoring wszystko nagrał, powód doprowadza do furiiCzytaj dalej

Na ratunek kociętom

Czarny szczeniak o imieniu Roxy pląsał wesoło wokół szarych kociaków i zachęcał je do przyłączenia się do zabawy. Czworonóg o dużo większych rozmiarach z łatwością mógłby skoczyć na maleństwa, jednak opiekunowie zwierząt nie reagowali. Malutkie mruczki nie wiedziały, czego chce od nich nieznajomy szczeniak, dlatego patrzyły na niego z nieufnością i tuliły się do reszty rodzeństwa. Niespodziewanie w kadr nagrania wszedł jeszcze jeden zwierzak, który nie pozostawał obojętny na lęk maleńkich stworzonek.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Zagraniczne media obiegła wiadomość o tragedii. Potwierdzono śmierć, oczy tysięcy osób zwróciły się w stronę rezydencji Kate i Williama

Na pomoc kociaków przybył piesek rasy chihuahua o imieniu Charlie, który dumnie wkroczył między zwierzęta i własnym ciałem zasłonił maleństwa. Czarny szczeniak nie miał złych intencji wobec dużo mniejszych zwierzaków i był ich zwyczajnie ciekawy, dlatego cały czas podchodził bliżej. Charlie na to nie pozwolił i z wielką odwagą rzucił się na Roxy. Chociaż rozmiarem nie dorównywała drugiemu pupilowi to nie powstrzymało go to przed tym, by pokazać swój wrodzony heroizm. Mniejszy z psiaków nie odstępował szczeniaka na krok i nawet próbował go ugryźć, kiedy zabawa wymykała się spod kontroli. Na nagraniu widać, jak razem turlają i przepychają się na trawie, a kociaki pozostają nietknięte.

To niesamowite, że niewielki pupil tak poważnie podszedł do swojego zadania i całym ciałem chronił bezbronne kociaki. Dobrze, że wszystko zakończyło się szczęśliwie!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć
  2. Widzieliśmy go w ”M jak miłość” i ”Plebanii”. Kultowy aktor nie żyje
  3. Golden retriever za nic nie chce opuścić parku. Właściciele nagrali genialny protest
  4. Owczarek niemiecki nie mógł się ruszyć zza krat. Sąsiedzi myśleli, że utknął, prawda okazała się być inna
  5. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
  6. Dramat, było już za późno. Władysławowo we łzach

źródło: youtube.com

Następny artykuł