Boko
Źródło: Twitter/ @gabbytropea

Zatrzasnęła drzwi i nie mogła wejść do domu. Wtem kociątko dokonało prawdziwego cudu, nagranie jest hitem sieci

8 Listopada 2020

Kociątko stało się prawdziwym bohaterem. Właścicielka kilkutygodniowego mruczka przypadkiem zatrzasnęła drzwi do domu i nie była w stanie wejść do środka. Kiedy już miała się rozpłakać z bezsilności, na pomoc ruszył jej genialny zwierzak. Gdyby nie szokujące nagranie, nikt by jej nie uwierzył w to, co się stało.

Kociątko o imieniu Boko stało się wybawcą swojej opiekunki, a także niekwestionowaną gwiazdą Internetu. Wszystko za sprawą hitowego nagrania z jego udziałem. Mądry pupil wpadł na zaskakujący pomysł, jak pomóc kobiecie w kryzysowej sytuacji bez konieczności wzywania ślusarza.

Głuchy kot entuzjastycznie wita właścicielkę. Nie wie, jak bardzo jest głośnyGłuchy kot entuzjastycznie wita właścicielkę. Nie wie, jak bardzo jest głośnyCzytaj dalej

Kociątko utknęło w domu

Gabby Tropea mieszka razem z młodszą siostrą Isabelle oraz maleńkim kocurkiem w miejscowości Austin w Teksasie. Starsza siostra miała w zwyczaju każdego ranka odprowadzać uczennicę do szkoły, lecz pewnego razu klucze do domu zostały przypadkowo zatrzaśnięte w środku.

Dziewczyna była spanikowana, ponieważ wiedziała, że poza Isabelle, nikt z najbliższych jej osób nie posiada zapasowych kluczy. Nie miała wyboru, musiała cierpliwie czekać, aż wróci ze szkoły i wreszcie otworzy drzwi. Łkając na progu, martwiła się o swojego pupila, gdy niespodziewanie usłyszała tajemniczy dźwięk drapania.

Myślę, że żadna z nas nie zauważyła tego po prostu z przyzwyczajenia. Boko mnie usłyszał i zaczął miauczeć przy drzwiach, drapać w nie. Poszłam na patio, a on za mną. Czekałam na Isabelle, miała wrócić za godzinę – relacjonuje Gabby.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bezdomny pies ocalił 25-latkę przed atakiem bandytów. Turystka odwdzięczyła mu się w cudowny sposób
2. Sesja narzeczeńska u Pawła z "Rolnik szuka żony". Zakochani z Baśkami w tle
3. Właściciele pobledli, gdy zobaczyli nowo narodzone kocięta. Ich unikalny wygląd robi piorunujące wrażenie

Kot ruszył na ratunek

Nagle dziewczyna zauważyła, że tylne, przesuwane drzwi są zablokowane przez patyk. Do głowy przyszedł jej pomysł, który wydawał się niemożliwy do zrealizowania. Postanowiła nakłonić inteligentnego mruczka do pomocy i przesunięcia blokady.

Gabby zaczęła pukać w szybę, aby zwrócić uwagę Boko i dać mu do zrozumienia, co powinien zrobić z patykiem. Zaintrygowane kociątko szybko odkryło intencje swojej pani i łapkami wytrąciło pręt spomiędzy drzwi. Amerykanka była zszokowana tym, że jej szalony plan jednak się powiódł.

Zaskakująca akcja ratunkowa trwała około 10 minut. Dziewczyna czuła, że jest świadkiem czegoś niesamowitego, dlatego wyciągnęła telefon i zaczęła nagrywać starania kociątka. To był kolejny genialny pomysł. Po tym, jak Gabby udało się wreszcie dostać do domu, opublikowała wideo na mediach społecznościowych.

Nagranie zostało odtworzone ponad 7,3 miliona razy, czyniąc je absolutnym hitem na Twitterze. Internauci zasypali Boko komplementami, będąc pod wrażeniem jego sprytu i współpracy z właścicielką. Taki mądry pupil to prawdziwy skarb!

Dziewczyna powiedziała, że Boko jest znajdką, która została przez nią przygarnięta po tym, jak znalazła go na ławce na kampusie uniwersyteckim. Szła nocą po terenie i usłyszała głośne miauczenie. Wtedy po raz pierwszy zobaczyła 8-tygodniowego maluszka i od razu zapałała do niego uczuciem. Teraz są nierozłącznym duetem i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji.

ZOBACZ WIDEO:

Zobaczyła na ławce w parku samotnego pitbulla. Podeszła bliżej i prawie się popłakałaZobaczyła na ławce w parku samotnego pitbulla. Podeszła bliżej i prawie się popłakałaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Golden retriever wygląda, jakby nosił maskę. Jego pyszczek jest niepowtarzalny
  4. Prezydent Przemyśla przerywa milczenie. Czy psy, które zagryzły 12-letniego Kamilka, zostaną uśpione?
  5. Przechodnie odebrali suczkę uzależnionemu od picia mężczyźnie. Niestety, było już za późno
  6. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy
  7. Jasiek Kuron ma najlepszy patent na kultowego Coleslawa. Robi go z dwóch rodzajów kapusty

źródło: wszystko-o-wszystkim.life

Następny artykuł