Nala
Źródło: instagram/nala_cat

Najpopularniejszy kociak podbija internet. Ma więcej obserwujących niż Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska

15 Września 2020

Kociak pochodzący ze schroniska nie ma sobie równych, jeśli chodzę o rozpoznawalność i sławę. Na całym świecie znają go miliony, a rzesze fanów obserwujących go na Instagramie, Youtubie, Snapchacie i Tiktoku powiększają się z każdym dniem. Kim jest ta tajemnicza persona i dlaczego pobiła na głowę topowych polskich celebrytów? Poznajcie Nalę, internetową sensację o bajkowym spojrzeniu i futerku miękkim jak plusz!

Kociak obdarzony nieprzeciętnym urokiem i prezencją to prawdziwy celebryta wśród swojego gatunku. Mowa oczywiście o Nali, czyli blisko 10-letniej kotce, która podbiła Internet za sprawą swojej niezaprzeczalnie przesłodkiego pyszczka i wielkich jak spodki błękitnych oczek! Jest ona chodzącą słodyczą, która zapisała się na kartach historii oraz księgi rekordów Guinessa. Poznajcie ją sami!

Golden retriever popisywał się przed tłumem w parku. Właściciel o mało nie schował się pod ziemię ze wstydu, jest wideoGolden retriever popisywał się przed tłumem w parku. Właściciel o mało nie schował się pod ziemię ze wstydu, jest wideoCzytaj dalej

Pierwsze spotkanie kociaka i opiekunki - zbieg okoliczności czy przeznaczenie?

Właścicielką najpopularniejszego kota na świecie jest Varisiri Methachittiphan. W 2010 roku Amerykanka zaadoptowała Nalę ze schroniska dla zwierząt "Castaic" znajdującego się w Los Angeles. Ich pierwsze spotkanie było dziełem przypadku! Jak wspomina opiekunka Nali, pewnego dnia wpadła z wizytą do domu swojej kuzynki, z którą wspólnie postanowiły odwiedzić lokalne schronisko i pooglądać zwierzęta. Jadąc na miejsce pani Methachittiphan nie planowała adoptować nowego pupila, po prostu chciała je pooglądać. Jednakże, kiedy jej wzrok spotkał się z 5-miesięczną Nalą, nawiązała się między nimi niepowtarzalna więź. Kobieta czuła, że nie może jej zostawić, dlatego tego samego dnia kociak znalazł nowy dom. Świeżo upieczona opiekunka pupila była ówcześnie wielką fanką filmów Disneya, dlatego Nala otrzymała swoje imię po małej lwicy z "Króla Lwa".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet

Nala to prawdziwa gwiazda wśród kotów!

Pomysł założenia konta na Instagramie dla Nali pojawił się spontanicznie. Właścicielka kotki chciała, żeby więcej osób usłyszało jej historię oraz zwróciło uwagę na problemy zwierząt, które czekają na adopcję w schroniskach. Nie spodziewała się, że wkrótce liczba obserwujących zacznie błyskawicznie wzrastać. Dzisiaj aż 4,3 miliony internautów śledzi codzienne losy niebieskookiego zwierzaka! Taki wynik robi olbrzymie wrażenie, prawda?

Zdjęcia kotki są podpisywane w zabawny sposób, aby zrobić na obserwujących wrażenie, jakby to sama Nala dzieliła się z nimi swoimi przemyśleniami. Dzięki ogromnej sławie kotki, pani Methachittiphan otrzymała zaskakującą propozycję, która umożliwiła stworzenie autorskiej marki karmy dla kotów, która sygnowana jest pyszczkiem Nali. Oprócz tego, fani pięknej pupilki mają możliwość spotkać ją podczas konwentów i festiwali poświęconych pielęgnacji i opiece nad czworonogami.

Piękna kotka każdego dnia polepsza nastrój milionom użytkowników sieci. To musi być prawda, że wystarczy jedno spojrzenie na jej uroczy pyszczek, aby poprawić sobie humor!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wspaniała wiadomość dla 1,7 mln Polaków. Ich portfele znacznie urosną
  2. Suczka została znaleziona zagłodzona na środku drogi. Z desperacji próbowała zjeść koc
  3. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  4. Youtuberzy kupili szczeniaka z okazji komunii. Po promocji pseudohodowli ceny psów poszybowały w górę
  5. Golden retriever popisywał się przed tłumem w parku. Właściciel o mało nie schował się pod ziemię ze wstydu, jest wideo
  6. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?

źródło: instagram/nala_cat

Następny artykuł