saszetka kociej karmy
Źródło: youtube.com/ foodplot

Znalazł na podłodze zjedzoną karmę kocią. Rozwiązanie tej zagadki jest inne niż myślisz

27 Sierpnia 2020

Kocia karma leżała na podłodze. Ktoś wygryzł w opakowaniu dziurę i wyjadł zawartość saszetki z przysmakami. Mężczyzna przeprowadził małe śledztwo mające na celu ustalenie sprawcy kradzieży jedzenia dla mruczków. O dziwo w gronie podejrzanych nie znalazł się zwierzak, dla którego przeznaczona była smakowita przekąska. Sprawcę zdradził nieoczekiwany szczegół, który nie umknął uwadze właściciela.

Zagadkowa sytuacja nie była prosta do rozwikłania. Kocia karma z pewnością została zjedzona przez jedno ze zwierząt znajdujących się pod opieką autora filmiku. Wiedział jednak, że kotu nie udałoby się przegryźć opakowania. Mężczyzna wyłonił dwóch głównych podejrzanych. Żaden z nich nie powinien interesować się jedzeniem przeznaczonym dla zwierząt nie należących do jego gatunku. Obaj zapewniali, że są niewinni i to nie oni dopuścili się kradzieży. Mężczyzna, który wcielił się w rolę detektywa wiedział jednak, jak podejść do sprawy. Sprawca praktycznie sam przyznał się do winy. Wystarczyło zadać odpowiednie pytania.

Niewidomy pies wrócił do schroniska. Powody dla których go oddano zdumiewająNiewidomy pies wrócił do schroniska. Powody dla których go oddano zdumiewająCzytaj dalej

Zagadka stanowiła twardy orzech do zgryzienia

W gronie potencjalnych sprawców przestępstwa znalazły się dwa psy. Golden retrievery o imionach Maisy i Denver czekały obok saszetki aż ich właściciel nie wróci z pracy. Oba psy starały się zachować spokój, choć jeden z nich dopuścił się tej zbrodni, a drugi nie chciał wydać swojego przyjaciela.Śledczy przystąpił do przesłuchiwania świadków. Na pierwszy ogień poszła suczka, w kolejce czekał jej brat. Nagrywający całą sytuację mężczyzna zapytał bez ogródek "Zrobiłaś to?". Pies wytrzymał jego przenikliwe spojrzenie. Nie pisnął ani słowa. Być może uznał, że rozsądniej będzie poczekać na adwokata.Nie mogąc wydobyć ani słowa od pierwszego z podejrzanych mężczyzna postanowił przejść do drugiego z nich. Pies czekał spokojnie na swoją kolej. Jedynie jeden szczegół zdradzał jego ekscytację. Czworonóg machał ogonem jak szalony. Właściciel wiedział, którego ze swoich pupili przycisnąć, by poznać prawdę, o tym co wydarzyło się pod jego nieobecność.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Husky po 2 miesiącach stracił kochany dom. Powód przyprawia o złość
2. Bezdomny kot, który był uznany za zbyt brzydkiego do pokochania. Ludzie omijali go na ulicy
3. Jakie rośliny są odpowiednie do mieszkania z kotem? Miłośnicy zwierzaków i kwiatów muszą je znać

Mężczyzna znalazł rozwiązanie zagadki

Denver nie umiał się opanować. Po mimice i zachowaniu psa mężczyzna doszedł do wniosku co stało się, gdy był w pracy. Na nagraniu wykryciu sprawcy towarzysz dramatyczny podkład muzyczny. W jednej chwili wszystko stało się jasne. Gdyby to był serial detektywistyczny, lub film kryminalny nastąpiłaby szczegółowa rekonstrukcja zdarzeń tego, do czego doszło tego popołudnia. Jako, że autor filmu postawił na krótszą formę, na takie zabiegi nie starczyło czasu lub funduszy. Mężczyzna wskazuje na psa i mówi prosto z mostu "Zrobiłeś to Denver, wiem, że to ty." Pies nie ma do powiedzenia nic na swoje usprawiedliwienie. Być może łakomstwo, lub zazdrość o kota popchnęły go na ścieżkę występku. Jedno jest pewne, nie wróżymy mu długiej kariery przestępczej. Dał się podejść śledczemu jak dziecko. Dla jego dobra lepiej, by nigdy więcej nie łamał wyznaczonych przez jego pana zasad.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. Rodzice się ucieszą. Rząd przewiduje kolejne wsparcie dla rodzin
  3. Dramat na Podkarpaciu. Rzucił się z ostrym narzędziem na psa, wszystko działo się na oczach właściciela
  4. Ktoś wyrzucił ciężarną suczkę z samochodu. Nie miała nawet siły pić, potrzebna jej pomoc
  5. Mała suczka husky próbuje ukraść tacie jedzenie. Wtedy do akcji wkracza drugi szczeniak i daje jej lekcję
  6. Doda przeszła samą siebie, wyłoniła się z morza niczym syrena. Zdjęcia zapierają dech

źródło: youtube.com

Następny artykuł