Mały kotek
Źródło: lovemeouw.com / Tiny but Mighty Kitten Rescue

Ważył tylko 82 gramów, cudem przeżył na ulicy. Maluch wyrósł na przepięknego, nietypowego kota

31 Sierpnia 2020

Koci maluszek został znaleziony na ulicy. Nie wiadomo, dlaczego nie było u jego boku matki, niemniej jednak futrzak nie miał żadnych szans na przeżycie. Na całe szczęście osoba o dobrym sercu postanowiła przygarnąć kociaka, a ponieważ w jej domu była inna kocia mama, miała nadzieję, że zaakceptuje młodego. Kobieta nie myliła się, a kiedy maluch urósł, okazało się, że jest bardzo nietypowy!

Koci maluszek ważył jedynie 82 gramy. Był ekstremalnie mały, ktoś mógł go potrącić czy rozjechać i nawet nie zauważyć. Zwierzę potrzebowało opieki, samo nie dałoby sobie rady. Kotek rozpaczliwie wołał i błagał o pomoc. Na całe szczęście ktoś usłyszał jego miauczenie i zabrał go do domu, gdzie mieszkała kotka o imieniu June, która niedawno sama została mamą. Miała tym samym dużo mleka, aby nakarmić inne młode. Pozostawało pytanie, czy zaakceptuje innego kociaka?

Czego nie lubią psy? 7 rzeczy, które na pewno nie uszczęśliwią twojego pupilaCzego nie lubią psy? 7 rzeczy, które na pewno nie uszczęśliwią twojego pupilaCzytaj dalej

Sierść kota zaskoczyła wszystkich

Malutki kotek otrzymał na imię Janie. Potrzebował opieki przez całą dobę, bo był bardzo młody. Ponieważ nie potrafił regulować temperatury ciała, to po karmieniu przez kobietę, umieszczano go w inkubatorze. Kotek był jeszcze za mały na spotkanie z kocią mamą. Poza tym, nikt nie wiedział jak zareaguje. Po 3 dniach maluch osiągnął wagę 100 gramów. Nie można pokusić się o stwierdzenie, że rósł jak na drożdżach, ale było z nim coraz lepiej. Malutki kociak ciągle mruczał i przewracał się na brzuch, jakby oczekiwał, że ktoś go po nim podrapie. Jego sierść ciemniała każdego dnia. Była taka nietypowa, niezwykła...

DZISIAJ GRZEJE:1. Chciała nagrać uroczy filmik z pitbullem. Nagle zwierzę obudziło się
2. Wszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?

Mając około 2 tygodnie June zamieniła się w puchatą kulkę. Wreszcie była gotowa na spotkanie z nową mamą, która wcześniej obserwowała ją z inkubatora. Kiedy mruczki się spotkały, mama zaczęła lizać i czyścić June. Od razu ją zaakceptowała, może nawet pokochała.

Malutka June skradła wszystkich serca. Kiedy zaczęła rosnąć jej sierść zmieniła barwę na kolor srebrny! Gdyby nie zdjęcia, to mało kto uwierzyłby w wygląd mruczka. Niewiarygodne, jak się zmieniła. Tylko spójrzcie jaki piękny kociak wyrósł z June.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki
  2. Tragedia, na miejscu natychmiast pojawiła się straż, policja i pogotowie. Doszło do najgorszego
  3. Mama uczy szczeniaki posłuszeństwa. Strach się bać, labradorki od razu jej słuchają
  4. Weterynarz znalazł genialny sposób na swoich pacjentów. Uśmiech sam pojawia się na twarzy
  5. Czy koty lubią muzykę? Odpowiedź może niektórych zaskoczyć
  6. Porażająca wiadomość z zagranicy. Potwierdzili najgorsze wiadomości, to Polak

Źródło: yt - Love Meow
Następny artykuł