Transportery
Źródło: Facebook - Association Pas à Pattes

Kobieta znalazła przed domem dwa transportery. Kiedy zajrzała do środka, poznała przykrą prawdę

31 Maja 2020

Kobieta wyszła z domu i skierowała swoje kroki do bramy. Kiedy podeszła bliżej zauważyła przy niej dwa transportery, które wcale nie były puste. Obok nich stała karma z jedzeniem i kartka. Kobieta bała się najgorszego. Czy zwierzaki w środku jeszcze żyją czy jest już za późno?

Historię opisało stowarzyszenie Pas à Pattes na Facebooku. Okazało się, że w środku były małe kociaki, które teraz potrzebują naszej pomocy. Całe szczęście, wszystkie żyły.

Kobieta znalazła porzucone koty

W dwóch transporterach znajdowało się 8 małych kotów. Zwierzęta były głodne i przerażone. Gniotły się jeden na drugim w małych i ciasnych transporterach. Kobieta, która znalazła kociaki, wiedziała, co musi zrobić. Sama bowiem należała do francuskiego stowarzyszenia Pas à Pattes, które niesie pomoc bezbronnym zwierzętom. To z pewnością nie mógł być przypadek, że kociaki wylądowały akurat pod jej domem.

W transporterach znajdywały się kartki z przybliżonymi datami, kiedy urodziły się kociaki. Żadnych imion, nazwisk, numeru telefonu czy wyjaśnień. Przy kotach stały jedynie karmy, jednak nie ma co oszukiwać, że to i tak za mała ilość, aby wykarmić 8 mruczków. Organizacja zdecydowała się opisać wstrząsającą historię w sieci i poprosić o wsparcie finansowe. Mruczki muszą być badane przez weterynarza, jedzenie dla nich sporo kosztuje. Z pewnością, gdy podrosną trafią do adopcji. Mamy nadzieję, że osób o dobrych sercach będzie wiele i kociaki otrzymają szansę na nowe, lepsze życie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Michał Szpak pokazał zdjęcie swojej miłości. Piękny widok, rozczuli każdego

2. Kotek przez chorobę ma nietypowy pyszczek. Nadal jest piękny?

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jedna cecha kotki zaskakiwała wszystkich, którzy ją poznawali. W końcu wyszło na jaw, jaki jest powód jej niezwykłego zachowania
  2. York - charakter, umiejętności, zachowanie, cena, wszystko, co musisz wiedzieć
  3. Kundelek przebiegł 40 kilometrów, aby wrócić do umierającego właściciela. Dalsze zachowanie psa chwyta za serce
  4. Bezpański kot wskoczył mężczyźnie na kolana. Reakcja zadziwia
  5. Michał Szpak pokazał zdjęcie swojej miłości. Piękny widok, rozczuli każdego
  6. Uratowała mopsa przed śmiercią. W jego nietypowym wyglądzie zakochały się miliony osób

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł