Kelly z Rocco
Źródło: YouTube/nollygrio

Kobieta wyczuła, że adoptowany pitbull dziwnie pachnie. Gdy ściągnęła mu szelki, natychmiast zadzwoniła na policję

28 Listopada 2020

Kobieta o imieniu Kelly skontaktowała się z właścicielami pitbulla, którzy wystawili go na sprzedaż za symboliczne 50 dolarów. Amerykanka zakochała się w czworonogu od pierwszego wejrzenia, dlatego natychmiast pojechała go odebrać. Gdy zapakowała nowego pupila do samochodu, nagle w środku pojazdu zaczął unosić się straszliwy smród. Zaniepokojona kobieta ściągnęła pitbullowi szelki, a jej oczom ukazał się widok, który o mało nie doprowadził jej do wymiotów.

Kelly od dłuższego czasu przymierzała się do przygarnięcia psa. W tym celu przeglądała sieć w poszukiwaniu ogłoszeń adopcyjnych. Pewnego dnia trafiła na podejrzany wpis należący do właściciela pitbulla, który życzył sobie zaledwie 50 dolarów za sprzedaż czworonoga. Miał na imię Rocco.

Kot rzucił się w stronę płaczącego dziecka. Sekundę później dzieje się niemożliwe, rodziców zamurowałoKot rzucił się w stronę płaczącego dziecka. Sekundę później dzieje się niemożliwe, rodziców zamurowałoCzytaj dalej

Kobieta kupiła pitbulla za śmieszne pieniądze

Kelly dowiedziała się, że porzucony pitbull o białym umaszczeniu spędził u poprzednich opiekunów zaledwie kilka miesięcy. Nikt nie chciał się nim zająć, dlatego kobieta tym bardziej chciała mu pomóc. Wyruszyła pod wskazany adres, wręczyła ustaloną kwotę i zaprowadziła Rocco do swojego samochodu.

Wystarczyło kilka minut wspólnej jazdy z psem, aby Kelly zaczęła podejrzewać, że coś jest nie w porządku. Chociaż Rocco wyglądał na zdrowego i zadbanego psiaka, wydobywał się z jego strony wyjątkowo nieprzyjemny odór. Amerykanka nie mogła dłużej go znieść, dlatego zjechała na pobocze i zatrzymała samochód.

Kobieta zaczęła się przyglądać pitbullowi z bliska, lecz nie widziała na jego ciele żadnych zanieczyszczeń czy pasożytów. Dopiero kiedy ściągnęła mu szelki, zrozumiała, że dała się paskudnie oszukać. W ciągu chwili połączyła fakty i uświadomiła sobie, dlaczego poprzedni właściciele psa chcieli pozbyć się psa najszybciej, jak było to możliwe.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Świętokrzyskie: Czy amstaff zagryzł właściciela? Znamy przyczynę śmierci 48-latka pozbawionego głowy
2. Ma 8 lat i bezdomną rodzinę. Założył biznes, który pomógł jego bliskim
3. Listonosz podchodzi do gromadki psów. Nie wiedział, że nagrywa go monitoring

Z rany na klatce piersiowej wydobywał się straszliwy fetor

Kobieta zobaczyła, że na klatce piersiowej Rocco znajduje się długa i głęboka rana, z której bucha nieprzyjemny zapach. Nowa właścicielka psa była w ciężkim szoku, lecz nie powstrzymało jej to przed naciśnięciem pedału gazu i skierowaniem się do najbliższej kliniki weterynaryjnej. W trakcie jazdy złapała telefon w rękę i wykręciła numer na policję.

Na całe szczęście dyżurujący lekarz przyjrzał się pitbullowi i pocieszył Kelly, że dzięki odpowiedniemu leczeniu rana na ciele Rocco wkrótce zniknie. To jednak nie powstrzymało kobiety przed wymierzeniem poprzednim właścicielom psa sprawiedliwości i pociągnięciu ich do odpowiedzialności.

Kiedy zadzwoniła do osoby, od której wzięła Rocco, poprzedni właściciel próbował ją przekupić, aby nie wydała go na policji. Zaoferował, że pokryje koszty leczenia, lecz pieniądze były w tej chwili najmniejszym problemem. Kelly była wściekła na swojego rozmówcę, który miał czelność skrajnie zaniedbać psa i przyłożyć rękę do jego cierpienia.

Wkrótce potem zadzwoniła ponownie na policję i poinformowała funkcjonariuszy o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Sprawiedliwość wkrótce dosięgnęła oprawcę zwierząt. Poprzedni właściciel Rocco został ukarany grzywną w wysokości 1500 dolarów.

Jesteśmy niezmiernie dumni z Kelly za to, że w porę zareagowała i tym samym dała nauczkę osobie, która w nieludzki sposób potraktowała niczemu winne stworzenie. Mamy nadzieję, że Rocco szybko wyzdrowiał i dziś wiedzie szczęśliwe życie przy boku bohaterskiej opiekunki.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. Prawdziwa bomba, nowa tania linia wchodzi do Polski. Zdeklasowała Ryanaira i WizzAira jedną rzeczą
  3. Tragedia, zginęło ponad 14 tysięcy zwierząt. Milczano przez rok
  4. Świętokrzyskie. Czy amstaff zagryzł właściciela? Znamy przyczynę śmierci 48-latka pozbawionego głowy
  5. Kundelek za nic nie chciał opuścić swojej rannej przyjaciółki. Godzinami czekał z nią na pomoc
  6. Microsoft w końcu udzieliło odpowiedzi. Chodzi o poważne problemy z Xbox Series X
  7. Nie wiesz w co grać? Przedstawiamy top 10 gier na PC z 2020 roku

źródło: newsner.pl

Następny artykuł