kamera pokaząła kociaka za ścianą
Źródło: youtube.com/hopeforpaws

Zza ściany dochodziły dziwne dźwięki. Włożyła rękę w szczelinę i zamarła, niesamowite, co wyciągnęła

28 Lipca 2020

Kobieta wraz z mężem usłyszeli dziwne dźwięki dochodzące zza ściany. Małżeństwo nie wiedziało dokładnie, co to jest, jednak wiedzieli, że nie należy tego bagatelizować. Kiedy wsłuchali się, domyślili się, że w przestrzeni pomiędzy ścianami domu, może mieszkać zwierzę potrzebujące pomocy. Para wezwała organizacje prozwierzęcą zajmującą się takimi przypadkami. Pracownicy wiedzieli, że trzeba działać szybko!

Kobieta wraz z mężem byli przestraszeni. Chcieli uratować zwierzę, mieli nadzieję, że pracownicy organizacji zdążą na czas. Specjalna kamera wykazała, że malutki kociak utknął pomiędzy ścianą wewnętrzną a zewnętrzną, w przestrzeni pełnej gorących rur, wystających gwoździ oraz innych niebezpieczeństw. Okazało się, że na poddaszu bezdomna kotka urodziła kocięta. Gdy przenosiła młode w bezpieczniejsze miejsce, jedno z nich wyślizgnęło się i utknęło daleko w dole. Zwierzę nie mogło dosięgnąć swojego dziecka, piszczało więc prosząc o pomoc. Wolontariusze znaleźli sposób na uratowanie go, bez konieczności demolowania całej ściany.

Kamil oszukał wszystkich? Wychodzą na jaw wstrząsające kulisy tresury pumy Nubii, w tle afera o pieniądzeKamil oszukał wszystkich? Wychodzą na jaw wstrząsające kulisy tresury pumy Nubii, w tle afera o pieniądzeCzytaj dalej

Kamera pozwoliła poznać dokładną lokalizację kota

Ze strychu spuścili na linie kamerę w głąb przestrzeni między ścianami. Zobaczyli, że kocurek żyje i jest zdrowy. Udało im się zaznaczyć dokładne miejsce, w którym należało wybić dziurę w ścianie tak by wyciągnąć kota. Właściciele uznali, że dom od dłuższego czasu i tak wymaga remontu. Bez żalu pozwolili na wybicie w murze za komodą małej dziury. Dzięki wykorzystaniu kamery, robota była bardzo precyzyjna, a kot bez trudu został wyciągnięty na światło dzienne. Ratownicy nadali mu imię Walter, kociak złapał ich wszystkich za serce. Należało jednak jak najszybciej umieścić go w specjalistycznej placówce, która ma środki, by zajmować się tak młodymi kotkami. W normalnych warunkach nawet nie pomyślano by o zabieraniu go od matki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat ws. noszenia maseczek
2. 5 łatwych komend, których możesz nauczyć psa. Co pies powinien umieć robić?
3. Chihuahua został porzucony na lotnisku. Znaleziono przy nim poruszający list

Kocurka zabrano do weterynarza, gdzie nakarmiono go specjalistyczną karmą. Zwierzak wydawał się bardzo zadowolony z posiłku. Po badaniach trafił do fundacji zajmującej się kocimi adopcjami, gdzie poczeka na nową rodzinę.Potraktowano go jako sierotę, gdyż matka nie przyjęłaby go z powrotem, po kontakcie z ludźmi. Wdzięczny kociak na pewno szybko odnajdzie dom bardziej przytulny, niż pełna rur i metalu przestrzeń pomiędzy ścianami znajdującego się na przedmieściach domu.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w Polsce we wrześniu. Czy uczniowie wrócą do szkół?
  2. Skrzyżowali malutkiego mopsa z dużym husky. Widok szczeniaków odbiera mowę, jeszcze takich nie widzieliśmy
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  5. Fotograf siedział sześć dni w lesie, żeby zrobić zdjęcia lampartom. Opłacało się, efekt jest powalający
  6. Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał
  7. Z ostatniej chwili: Wykryto zakażenia na polskim lotnisku

Źródło: pawmygosh.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł