kobieta na spacerze z psem
Źródło: twitter.com/claremeardon

Kobieta postanowiła umilić sąsiadom czas. Na każdy spacer z psem zakłada niesamowite kreacje

25 Sierpnia 2020

Kobieta wraz ze swoim ukochanym psem, postanowiła nieco umilić sąsiadom czas. Odkąd w Wielkiej Brytanii zaczął się lockdown, spacery z psem stały się okazją do wspaniałej zabawy. Choć sytuacja stopniowo wraca już do normy, a ludzie dawno wyszli z domów, właścicielka ślicznego labradora Hendrixa nadal zbiera uznanie i pochwały osób, które śledzą jej poczynania w internecie. I nic dziwnego - kobieta wpadła na naprawdę świetny pomysł.

Kobieta, która zawodowo zajmuje się tańcem, podbiła serca internautów. Wcale nie ze względu na swoje umiejętności taneczne - powodem był jej nietypowy pomysł na rozrywkę podczas lockdownu. Tancerka Clare Meardon w swojej garderobie ma najróżniejsze kostiumy, których używa podczas występów. Uznała więc, że warto wykorzystać je do poprawienia zamkniętym w domach ludziom humoru! Postanowiła, że codziennie na spacer ze swoim ukochanym labradorem, Hendrixem będzie zakładać inny, szalony kostium. Efekty są naprawdę imponujące.

Mały źrebak urodził się kaleką, czekała go eutanazja. Ostatnia szansa, by go uratowaćMały źrebak urodził się kaleką, czekała go eutanazja. Ostatnia szansa, by go uratowaćCzytaj dalej

Kobieta przebiera się na spacery z psem

Clare postanowiła, że efektami swojej zabawy podzieli się w sieci. To był strzał w dziesiątkę - jej pomysł zyskał ogromne uznanie wśród internautów i nie tylko. Wszystko przez kreatywność i poczucie humoru tancerki. Każdego dnia, gdy wychodziła ze swoim labradorem na spacer, przebierała się, a czasem również psa w jeden ze swoich szalonych kostiumów. Na spacerach towarzyszył jej mąż, który nagrywał efekty następnie umieszczane w sieci. Do rozpoczęcia tej niecodziennej akcji skłonił ją zakład z przyjacielem. Kobieta akurat przygotowywała kostiumy na spektakl i przymierzała przebranie biblijnej Ewy. Uznała, że wygląda zabawnie, wysłała więc zdjęcie przyjaciołom. Jeden z nich odpisał "założę się, że nie pójdziesz tak na spacer". Postanowiła więc udowodnić mu, że się myli!

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nieprawdopodobna przemiana kundelka z Radys. Trafił do adopcji, zmienił się o 180 stopni
2. Okrzyknięto go najbrzydszym tygrysem świata. Czy zasługuje na miłość?
3. Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewał

Gdy wrzuciła efekt do sieci, natychmiast zaczęli reagować na niego ludzie - pisali, że to najlepsze co dziś widzieli i że jej zdjęcie bardzo poprawiło im humor. Wtedy też Clare uznała, że to jest właśnie to, czego obecnie wszystkim brakuje - okazji do śmiechu! Tak zaczęła się cała seria nagrań ze spacerów. Kobieta pokazała się na ulicy przed domem między innymi w kostiumie jednorożca, superbohaterki, balleriny i wielu, wielu innych! Choć lockdown już się skończył, tancerka i jej pies wciąż poprawiają internautom humor - wystarczy spojrzeć na nagrania, by uśmiech pojawił się na twarzy.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mieści się w głowie, jak potraktowali Szarika po śmierci. Porażające fakty
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Dlaczego kot atakuje dziecko? Agresja nie bierze się znikąd
  4. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła
  5. Husky ma guza na całym pyszczku. Wciąż jest piękny, ale wiele osób się go boi
  6. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, oniemieliśmy. Chodzi o bardzo znaną postać

źródło: ladbible.com

Następny artykuł