pies na fotelu
Źródło: facebook.com/Sharon Norton

Ktoś porzucił fotel przy drodze w lesie. Kiedy kobieta podeszła bliżej, zamarła

24 Lipca 2020

Kobieta jadąc leśną drogą, dostrzegła wyrzucone nielegalnie śmieci. Pozbyto się starego telewizora i fotela. Kobieta zauważyła coś niezwykłego na porzuconym meblu. Postanowiła zatrzymać się i sprawdzić, co to. Gdy zrozumiała, na co patrzy, zadzwoniła po lokalną działaczkę na rzecz praw zwierząt.

Kobieta nie mogła uwierzyć w to, że ktoś mógł porzucić żywe stworzenie, traktując je jak jeden z zalegających w domu śmieci. Gdyby nie przejeżdżała tego dni drogą Gaston Trail i nie zwróciła uwagi na stertę śmieci leżącą na jej poboczu, prawdopodobnie nikt nie pochyliłby się nad losem psa. Biedny zwierzak leżał skulony na poduszce wyrzuconego mebla. Prawdopodobnie czekał na powrót swojego opiekuna, w miejscu które dalej nosiło jego zapach. Przybyła na miejsce działaczka na rzecz praw zwierząt nie kryła wzburzenia, wypowiadając się o zachowaniu sprawcy porzucenia.

Skandaliczne sceny na polskiej plaży. Mężczyzna nie miał litości dla psaSkandaliczne sceny na polskiej plaży. Mężczyzna nie miał litości dla psaCzytaj dalej

Szczeniak nie chciał odejść od fotela

Szczeniak uporczywie trwał przy fotelu, prawdopodobnie wciąż pachnącym jego byłym właścicielem, licząc, że jeśli będzie cierpliwy to opiekun po niego wróci. Sharon Norton, zajmująca się znajdami i bezpańskimi psami w Brookhaven w Missisipi, wiedziała jak postępować z wystraszonymi porzuconymi czworonogami. Powoli i ostrożnie zbliżyła się do niego i podała mu wodę i miskę z jedzeniem. Wygłodzony kundelek od razu rzucił się na postawione przed niem przysmaki. Wyglądał jakby nie jadł od wielu dni. Zdaniem kobiety, szczeniak nie chciał oddalić się od fotela mając nadzieję na powrót opiekuna. Mógł tak siedzieć dopóki nie padłby z głodu. Kobieta nie kryła oburzenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski
2. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
3. Jakich ludzi nie lubią koty? Odpowiedź może mocno zaskakiwać

- Co do osoby która porzuciła fotel, twój szczeniak czekał tam na twój powrót, powoli umierając z głodu. Bał się, że jak odejdzie od niego szukając jedzenia to przegapi twój powrót. Wsytdź się za to co zrobiłeś temu szczeniakowi. Pewnego dnia Karma wróci do ciebie - napisała aktywistka w swoim poście na Facebooku.

Pies trafi do nowego domu

'Kobieta zawiozła szczeniaka prosto do kliniki weterynaryjnej. Na miejscu weterynarz orzekł, że psu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak jest niedożywiony i odwodniony. Lekarz zalecił karmienie go specjalną karmą o przeznaczeniu medycznym oraz podał mu kroplówki z elektrolitami, dzięki którym pies szybciej wróci do zdrowia. Po ustabilizowaniu jego stanu trafi do adopcji. Miejmy nadzieję, że szybko znajdzie nowy, kochający dom, w którym zostanie doceniony za swój urok i lojalność, a nie traktowany jak śmieć czy zbędny mebel.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wrócą obostrzenia? Ministerstwo Zdrowia zabrało głos, informacje zasmucą wielu Polaków
  2. Jego wzrok hipnotyzuje. Prawdziwy kot z ludzką twarzą wygląda nieziemsko, ale wzbudza też niepokój
  3. Spłonął dom wyremontowany w programie "Nasz nowy dom". "Nie zostawimy ich w potrzebie", obiecuje Katarzyna Dowbor
  4. Kradli i sprzedawali psy na mięso. Spotkała ich surowa kara
  5. Nie widać końca historii z pumą Nubią. Porozumienie z zoo w Poznaniu zostało zerwane?
  6. Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał
  7. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł