blok
Źródło: unsplash/Martin Naňo

Bydgoszcz. Kobieta ściskała psa, aż ten wył. Kiedy wyszła z nim na balkon, wydarzyła się tragedia

22 Czerwca 2020

Kobieta mieszkająca w Bydgoszczy została zatrzymana przez policję i trafiła do aresztu. Wszystko przez jej okrutne zachowanie względem bezbronnego zwierzęcia. Kobieta wyrzuciła psa z 10. piętra bloku. Okoliczności tego zdarzenia są przerażające.

Kobieta mieszkająca przy ul. Czartoryskiego w Bydgoszczy dopuściła się okrutnego czynu. 38-latka miała wyrzucić zwierzę z balkonu. Pies, który był pod opieką kobiety nie przeżył upadku, zginął na miejscu. Policjanci, którzy udali się na miejsce, ustalili przerażające szczegóły tego zajścia. Jak doszło do strasznego wypadku?

Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły jąPies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły jąCzytaj dalej

Kobieta z Bydgoszczy wyrzuciła psa z 10. piętra

Mundurowi, którzy przybyli na miejsce przy zwłokach psa zauważyli zgłaszającą oraz inną kobietę. Nieopodal stało również dwoje jej małoletnich dzieci, które były świadkami całego zdarzenia. Wcześniej próbowano przekonać mundurowych, że pies wypadł z okna. Prawda okazała się zupełnie inna. Czworonóg został wyrzucony z 10. piętra. Nie miał żadnych szans na przeżycie.

- Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynikało, że nietrzeźwa 38-latka,w obecności swoich dzieci, najpierw mocno ściskała psiaka tak, że ten skomlał i próbował się wyrwać z opresji, a moment później wyszła z nim na balkon i z premedytacją wyrzuciła z 10 piętra. Zwierzę upadku nie przeżyło - czytamy na stronie policji.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
2. Niesamowite, jaki wpływ na organizm człowieka ma mruczenie kota. Słowa ekspertów są elektryzujące

Kobieta została zatrzymana, a małoletnie dzieci trafiły pod opiekę rodziny. Okazało się, że miała ponad 2 promile alkoholu. W związku z tym toczy się odrębne postępowanie, ponieważ w tym stanie opiekowała się nieletnimi.

Po wytrzeźwieniu zatrzymana usłyszała zarzut dotyczący zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem. Kobieta została aresztowana na miesiąc. Za ten czyn może jej grozić 5 lat pozbawienia wolności. Mieszkanka Bydgoszczy odpowie również za nienależyte sprawowanie opieki nad dziećmi.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Łapka psaŁapka psa - zdjęcie podglądowe
pixabay/birgl

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
   2. Alaskan Malamute wziął do pyska stopę dziecka. Chwilę później, wydarzyła się niebywała rzecz
   3. 3-letni chory chłopiec zaginął. Uratowały go dwa psy, niesamowite, co zrobiły
   4. Znaleźli w samolocie 500 buldogów. Kilkadziesiąt było nieżywych
   5. Straciła ukochanego kota. Rok później kamera nagrała jego ducha
   6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło: kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Następny artykuł