Pokój zabaw
Źródło: facebook/Homeward Bound City Pound

Kobieta spędziła noc w schronisku w sali z psem. Powód przyprawia o łzy

21 Sierpnia 2020

Kobieta nie zastanawiała się nawet przez chwilę, spakowała najpotrzebniejsze rzeczy i poszła do pokoju zabaw, zabierając ze sobą psa. Nie chciała zostawiać zwierzaka w potrzebie. Noc miała być ciężka. Pies, który nie miał się do kogo przytulić, potrzebował przyjaciela. Powód, dla którego kobieta to zrobiła może się wydawać banalny, jednak wszyscy miłośnicy zwierząt i osoby empatyczne zrozumieją to.

Kobieta zamieniła wygodne łóżko na podłodze w trosce o swojego psiego przyjaciela. Może nie do końca twardą ziemię, ponieważ przyniosła sobie materac, jednak warunki i tak nie wyglądają na super wygodne. Zrobiła to, ponieważ nie potrafiła zostawić czworonoga samego na noc. Zwierzak i tak każdą noc spędzał sam, jednak ta miała być zupełnie inna. Chyba wszyscy właściciele zrozumieją zachowanie kobiety. Widać, że ma wielkie serce.

Szczeniaczek błagał o ratunek żyjąc na wysypisku. Kiedy umyto go z błota, nikt nie dowierzałSzczeniaczek błagał o ratunek żyjąc na wysypisku. Kiedy umyto go z błota, nikt nie dowierzałCzytaj dalej

Kobieta spędziła noc w schronisku

Kobieta zdecydowała się spędzić noc w schronisku, ponieważ zbliżała się śnieżyca. Na dworze miało być głośno, a jak wiemy zwierzęta są wyczulone na hałasy. Przed burzą, grzmotami, fajerwerkami szukają dla siebie schronienia. Niektóre wchodzą pod łóżka, inne biegną do łazienki, gdzie często jest bardzo cicho, a jeszcze inne mocno wtulają się w swoich opiekunów. Przestraszone zwierzaki potrafią też szczekać i trząść się. Czasem ciężko nam nimi zapanować, stąd wiele osób korzysta z pomocy weterynarza na przykład dzień przed Sylwestrem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Alżbeta Lenska pogrążona w żałobie. Gwiazda TVN i Polsatu nie może się pogodzić ze stratą, współczujemy
2. Piesek mówi „Dzień dobry” w ulubiony dzień tygodnia. Wkrótce weekend, jesteście gotowi?
3. Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powody

W przypadkach zmian pogodowych często nie ma czasu na kontakt z lekarzem i należy działać szybko. Można pozamykać okna, przygotować schronienie psu w łazience, starać się uspokoić zwierzaka. Czworonogi mieszkające w schroniskach często nie mają do kogo się przytulić w takich chwilach, ani gdzie uciec. Właśnie dlatego jedna z wolontariuszek zdecydowała się zostać na noc z psem. Chciała, aby miał w niej swojego przyjaciela. Osobę, do której może przyjść i się przytulić w tej ciężkiej chwili.

Zachowanie kobiety zostało nagrane, a schronisko podzieliło się materiałem w sieci. Wiele osób wzruszyło się na ten widok. Mamy nadzieję, że po tej publikacji psiak został adoptowany i znalazł nowy dom.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wędkarz złapał dziwną rybę. Gdy zajrzał do środka, zamarł, natychmiast chwycił za telefon
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Jak prawidłowo wykąpać psa? Wielu właścicieli popełnia kilka błędów
  4. Wychowała 2 osierocone lwy, musiała oddać je do zoo. Niezwykłe, jak zwierzęta zareagowały na nią po latach
  5. Właściciel okaleczył własnego psa. Znaleźli go sąsiedzi, dali zwierzakowi szansę na godne życie
  6. Prawdziwy dramat w ośrodku wypoczynkowym na zachodzie Polski. Druzgocące odkrycie

Źródło: cesarsway

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł