Facet siedzi na kanapie
Źródło: screen shot/Youtube/fanslive mendez

Kobieta zakochała się bez pamięci, planowała ślub. Kiedy zobaczyła nagranie z ukrytej kamery, zamarła

2 Lipca 2020

Kobieta o imieniu Ninna Mandin miała wszystko - narzeczonego, z którym planowała wziąć w bliskiej przyszłości ślub, śliczne mieszkanie oraz cudowne psiaki - dwa urocze buldogi francuskie. Pewnego dnia szczęście kobiety zostało przerwane przez tragiczne zdarzenie. 27-latka zaczęła obserwować, że na ciałach jej podopiecznych pojawiły się bardzo podejrzane ślady. Ninna nie wahała się ani chwili, znalazła sposób, żeby poznać prawdę o tym, co spotyka jej czworonożnych przyjaciół. Zainstalowała w domu ukrytą kamerę. To, co zobaczyła podczas odtwarzania nagrań, odmieniło z nieodwracalnym skutkiem życie młodej kobiety.

Kobieta zauważyła, że na ciałach jej ukochanych psów rasy buldog francuski, pojawiły się bardzo podejrzane ślady. Zwierzęta miały na sobie widoczne ślady znęcania się - siniaki i zadrapania. Zaniepokojona tym, co zaobserwowała, Ninna postanowiła zbadać przyczyny fatalnego stanu swoich psiaków. W celu odkrycia prawdy zainstalowała w domu ukrytą kamerę. Kiedy tylko wróciła do mieszkania i zobaczyła nagrania z monitoringu, jej dotychczasowe życie legło w gruzach. Musiała dokonać radykalnych zmian.

Czy wszystkie konie są takie same? Tylko 1 na 10 osób potrafi znaleźć rozwiązanie w mniej niż 30 sekundCzy wszystkie konie są takie same? Tylko 1 na 10 osób potrafi znaleźć rozwiązanie w mniej niż 30 sekundCzytaj dalej

Kobieta na widok nagrań z ukrytej kamery odwołała ślub

Już od jakiegoś czasu 27-latka obserwowała, że dwa należące do niej buldogi francuskie boją się jej narzeczonego. Kobieta czuła, że w jej domu dzieje się coś złego, a jej czworonożni podopieczni zachowują się inaczej niż zwykle. Miarka się przebrała, w momencie, kiedy kobieta zauważyła na ciele psów wyraźne ślady po pobiciu. Wtedy zainstalowała w mieszkaniu ukrytą kamerę.

Potwierdziły się jej najgorsze przypuszczenia. Narzeczony Ninny w wyjątkowo bestialski sposób znęcał się nad jej dwoma psami. Na nagraniu widać, jak mężczyzna rzuca psami o ziemię, bije je, słowem - pastwi się nad buldogami. Nie okazuje zwierzętom żadnej litości. Ninna nie zwlekała ani chwili z podjęciem decyzji. Od razu zerwała z narzeczonym. Sprawą zainteresowała się również policja.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyrzucili 2-miesięcznego szczeniaka na śmietnik. Maluch miał bardzo małe szanse na przeżycie 2. Internauci dostają szału przez pozornie zwykłe zdjęcie. Ukrywa się na nim żaba, ale tylko najbardziej spostrzegawczy ją widzą

Pamiętajcie - jeżeli jesteście świadkami przemocy wobec zwierząt, reagujcie. Zdarzenie możecie zgłosić na numer 112 albo do lokalnej organizacji pro zwierzęcej. Nie pozwólmy na krzywdę niewinnych stworzeń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zobaczył psa moknącego na deszczu. Jego reakcja rozczula do łez
  2. 2-letnie dziecko wyszło niezauważone z domu. Na swojej drodze spotkało pitbulla, niestety stała się tragedia
  3. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii
  4. Wzruszająca historia z Polski. Właściciele przez pół roku szukali zaginionego psa, który odnalazł się w Radysach
  5. Znalazł suczkę na poboczu drogi. Kiedy spojrzał na jej ogon, odkrył straszną prawdę
  6. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł