Pies został przywiązany do ruchomego wózka sklepowego
Źródło: facebook/DashCamOwnersAustralia

Kobieta przywiązała psa do wózka na zakupy. Nie przewidziała, co się wydarzy, wszystko się nagrało

19 Sierpnia 2020

Kobieta pozostawiła swojego psa przed wejściem do chińskiej restauracji w Australii. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że lekkomyślna właścicielka przywiązała zwierzę do wózka zakupowego, którego nie można było zablokować. Czworonóg spanikował, monitoring z pobliskiego samochodu uchwycił porażającą scenę.

Kobieta, która poszła do restauracji odebrać zamówione wcześniej jedzenie nie przewidziała, że jej lekkomyślny czyn może okazać się fatalny w skutkach. Właścicielka psa rasy border collie nie znalazła przed lokalem z chińską kuchnią żadnego słupka, do którego mogłaby przywiązać pupila na czas swojej nieobecności, dlatego jej wybór padł na... ruchomy wózek zakupowy. Czy było to słuszne posunięcie?

Nie widział swojego rottweilera przez 8 lat. Gdy zwierzę wchodzi do pokoju, wybuchają niesamowite emocjeNie widział swojego rottweilera przez 8 lat. Gdy zwierzę wchodzi do pokoju, wybuchają niesamowite emocjeCzytaj dalej

Kobieta zostawiła psa i poszła po zakupy

Do zdarzenia doszło w środku dnia po godzinie 13:00. Na nagraniu z zaparkowanego auta można precyzyjnie zauważyć, jak kobieta przywiązuje swojego pupila do wózka sklepowego, a następnie wchodzi do wnętrza chińskiej restauracji. Lokal gastronomiczny znajdował się w bliskiej odległości od ruchliwej ulicy, którą przejeżdżały samochody. Inni goście pasażu także byli w okolicy, pewna para pakowała zakupy do swojego pojazdu zaledwie kilka kroków od miejsca, gdzie znajdował się samotny border collie. Kiedy jego właścicielka weszła do środka, pupil chciał podążyć jej śladem. Niestety, gdy tylko zrobił krok do przodu, wózek zaczął jechać w jego stronę i bardzo przestraszył zwierzę.

DZISIAJ GRZEJE:1. Przyłapała pracownika w salonie dla psów. Myślał, że nikt go nie widzi, robił niespotykaną rzecz
2. Psy zapadają na tajemniczą chorobę. Zabiła już kilkadziesiąt osobników
3. Buldog na diecie nie dostał ulubionego jedzenia. Właścicielka nagrała przezabawny napad gniewu nad miską

Zdezorientowany border collie chciał za wszelką cenę uciec przed nieznanym metalowym obiektem, dlatego zaczął biec na oślep przed siebie. Jak można się domyślać, wózek cały czas jechał tuż za nim, co tylko spotęgowało strach w bezbronnym zwierzęciu. Monitoring złapał moment, w którym pies przebiega przed maską auta, a po chwili wózek sklepowy z impetem uderza w przód karoserii. Świadkowie wydarzenia orientują się, że przerażony pies nie zatrzyma się przed kolejnym pojazdem, dlatego rzucają mu się na pomoc. Sekundę później dołącza do nich opiekunka czworonoga. Na całe szczęście, zwierzęciu nic się nie stało. Miejmy nadzieję, że kosztowna naprawa maski samochodu będzie wystarczającą przestrogą przed kolejnym lekkomyślnym zachowaniem właścicielki psa.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Syn Zenka Martyniuka został porwany dla okupu. Gwiazdor disco polo postanowił go odbić bez pomocy policji
  3. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  4. Malamut panicznie boi się kąpieli. Wtedy do łazienki wchodzi dziecko i dzieje się niesamowita rzecz
  5. Brutalny atak na koziołka w azylu. Zatrzymano podejrzaną osobę, która odcięła głowę zwierzęciu
  6. Dramatyczne sceny w Gdańsku. Nikt nie reagował. "Cała drżę ze strachu"

Źródło: pawmygosh.co

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł