kot nocą
Źródło: youtube/Jennifer Brown

Miała potężne obawy co do zachowania swojego kota w nocy. Nagranie z ukrytej kamery wyjawiło całą prawdę

18 Listopada 2020

Kobieta każdego ranka budziła się bardzo niewyspana. Nie do końca wiedziała, dlaczego, jednak postanowiła z tym walczyć. W tym celu ustawiła kamerę, aby zobaczyć czy winię za jej niespokojny sen ponosi kot? Szybko stało się jasne, że mruczek ma wiele na sumieniu!

Kobieta zdecydowała się nagrać swojego kota, aby sprawdzić, co ten robi w nocy. Podejrzewała, że mruczek jest odpowiedzialny za jej brak snu, ale potrzebowała dowodów. Kiedy powiedziała o swoich obawach mężowi, ten zgodził się na zamontowanie kamery. W końcu nie mogło tak być, że kobieta codziennie budziła się niewyspana.

Mochy. Dwa owczarki rzuciły się na 11-latka. Chłopiec z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitalaMochy. Dwa owczarki rzuciły się na 11-latka. Chłopiec z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitalaCzytaj dalej

Kobieta obejrzała nagranie i zamarła

Kobieta przez kilka nocy nagrywała swój sen. Jennifer Brown chciała się upewnić, że nie rzuca podejrzeń w kierunku kota na wiatr. Kiedy obejrzała nagranie, wszystko stało się jasne. Rusty, bo tak na imię ma zwierzak nie może usiedzieć nocą na miejscu. Wskakuje na łóżku i bardzo się kręci.

- Mamy Rusty'ego od 2016 roku. Kilka miesięcy po adopcji, zauważyłam, że budzi mnie każdej nocy. W końcu zdecydowałam się zamontować kamerę, aby sprawdzić, co kot robi nicą. Jego wybryki często się powtarzały. Nagrało się tak bardzo dużo plików - ponad 650. Ciężko mi było wybrać najlepsze momentu - napisała Jennifer na YouTubie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Małe króliczki myślą, że golden retriever jest ich mamą. Olbrzym nie wie, jak się zachować
2. Koniec z kolejkami w urzędach. Załatwianie spraw stało się o niebo łatwiejsze
3.Mała dziewczynka została nagle zalana morską falą. Babcia nagrała niewiarygodną reakcję ich psa

Co robi kot nocą?

Rusty każdej nocy wskakiwał do łóżka właścicieli. Kot nie chciał jednak ułożyć się w nogach, czy w innym miejscu, a wybierał poduszkę swojej pani! Kobieta każdej nocy musiała przesuwać głowę na bok, aby zrobić mu miejsce. Mruczek nie tylko układał się na jej poduszce, ale spacerował po jej głowie, lekko szarpał włosy.

Kot potrafił też siedzieć nad panią i patrzeć na nią. Nigdy jej nie atakował, po prostu chwilę później kładł się w tym samym miejscu, gdzie ona ma głowę. Obok spał mąż kobiety, jednak kot nawet się do niego nie zbliżał. Można pokusić się o stwierdzenie, że traktował opiekuna bardzo czule. Nie chciał, aby ten się obudził.

Mruczek wybierał różne godziny na przeszkadzanie. Czasem miało to miejsce o 3, innym razem o godzinie 5 lub nawet przez całą noc! Właściciele kotów i psów z pewnością zrozumieją biedną kobietę. Nic dziwnego, że pani codziennie budziła się niewyspana, skoro wiecznie ktoś jej przeszkadzał.

Kobieta miała twardy dowód, ale nie wiadomo, jakie konsekwencje wyciągnęła w stosunku do mruczka. Jeśli w pokoju miała drzwi to mogła je zamykać, jednak istnieje prawdopodobieństwo, że kot miauczałby pod nimi.

Jeden z internautów dodał otuchy kobiecie, że jego kot gryzie go w twarz w nocy! Z dwojga złego już lepiej oddawać mruczkowi poduszkę, niż walczyć o życie podczas snu.

- Miałem kota, który prawie każdej nocy przychodził do mojego łóżka, kładł się koło mojej głowy i również zabierał mi pół poduszki - dodał inny z internautów.

Dramat. W czerwonym worku znaleźli małe stworzenia. Jedno nie przeżyłoDramat. W czerwonym worku znaleźli małe stworzenia. Jedno nie przeżyłoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. NIK ostrzega: Niepokojący raport znad Morza Bałtyckiego. Najpoważniejsza sytuacja może być nad Zatoką Gdańską
  3. Stary pies miał zostać uśpiony. Weterynarz zobaczył go i w ostatniej chwili zmienił zdanie
  4. Tysiące martwych zwierząt na duńskich drogach. Zakażone norki wypadły z transportu
  5. Chcą wprowadzić barbarzyński zakaz w Chinach. Chodzi o spacery z psami, tak źle jeszcze nie było
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Dinozaury mogły jednak wcale nie wyginąć, gdyby nie asteroida. Wyjątkowe odkrycie archeologów

źródło: youtube.com

Następny artykuł