kobiet z psem
Źródło: facebook.com/FrontStreetAnimalShelter/

Kobieta poprosiła o najbrzydszego i najstarszego psa w schronisku. Powód sprawia, że łzy napływają do oczu

12 Września 2020

Kobieta, która chciała adoptować psa wywołała niemałe zdumienie wśród pracowników schroniska. 72-latka o imieniu Melanie udała się do przytułku dla niechcianych zwierząt i od razu przedstawiła swoje żądania. Bardzo rzadko zdarza się, żeby ktoś chciał do domu zabrać psa starego, a co dopiero brzydkiego, jednak dokładnie takie wymagania postawiła wolontariuszom starsza pani. Miała niezwykły powód.

Kobieta udała się do schroniska, by adoptować jakiegoś niechcianego psa. Decyzję podjęła pod wpływem impulsu, jednak gdy zjawiła się na miejscu, dokładnie już wiedziała, czego chce. Gdy przedstawiła wolontariuszom swoja żądania, ci spojrzeli na nią podejrzliwie. Raczej nikt nie prosił ich o brzydkiego, starego, a do tego chorego psa, jednak 72-latka nie chciała słyszeć o żadnej inne opcji.

Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczękaDwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczękaCzytaj dalej

Kobieta poszła do schroniska

Za decyzją Melanie o adopcji zwierzaka stało kilka ważnych powodów. Pierwszym była samotność. Starsza już kobieta niedawno straciła aż dwie najbliższe jej osoby. Najpierw zmarł jej ukochany mąż, a zaraz po nim pies, którym razem się opiekowali. Wtedy wnuczka Melanie zasugerowała jej, że z pewnością pomogłoby jej jakieś towarzystwo. Jednak kobieta wiedziała, że w obecnej sytuacji towarzystwo to za mało. Potrzebowała kogoś, kto obudzi w niej zupełnie inne instynkty - wiedziała, że chce przede wszystkim znów poczuć się komuś potrzebna. Gdy więc udała się do schroniska, wiedziała dokładnie, o co poprosić.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Co powiedziałby Twój pies, gdyby potrafił mówić? Oto wideo, które poruszy każdego opiekuna zwierząt
2. Pies przyszedł na grób swojej pani. Po chwili wydarzyło się niebywałe, nagranie wzrusza do łez

Choć wolontariusze na początku byli dość skonsternowani, po poznaniu motywów Melanie, bez wahania spełnili jej prośby. Kobieta dostała pod opiekę psa, którego nikt już nie chciał. Mały kundelek był stary, niezbyt wyględny, niemal ślepy i kompletnie głuchy, a do tego chorował na raka. Melanie od razu wiedziała, że to ten jedyny. Pragnęła dać niechcianemu staruszkowi tyle miłości i szczęścia, ile będzie mogła. Chciała poczuć się komuś potrzebna i wypełnić pustkę w jego życiu - tak samo, jak on miał wypełnić tę w niej. Pies, który już pewnie nie spodziewał się, że zyska nowy dom, z nową właścicielką stał się zupełnie innym zwierzakiem. Ożywił się, stał się radosny, a do tego zapewniono mu wysokiej jakości opiekę medyczną. Również 72-letnia kobieta zyskała to, czego było jej tak potrzeba. Ta historia pokazuje, że nigdy nie jest za późno, by odmienić swoje życie - a przy okazji również czyjeś.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kobieta z psemfot. facebook.com/FrontStreetAnimalShelter/

ZOBACZ TAKŻE:

   1. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy
   2. Dlaczego pies wymiotuje? Podpowiadamy, jak rozpoznać przyczynę i pomóc zwierzakowi
   3. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
   4. Shih tzu w biały dzień zniknął z posesji. Monitoring nakrył złodzieja na gorącym uczynku
   5. Owczarek niemiecki nie potrafi normalnie przejść przez drzwi. Ma swój własny sposób, jest wideo
   6. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą

źródło: thedodo.com

Następny artykuł