porzuciła psa na śmietniku
Źródło: facebook/Screven County Sheriff's Office

Skandaliczne zachowanie kobiety. Kamery nagrały, co zrobiła na śmietniku

9 Lipca 2020

Kobieta podjechała pod kontenery na śmieci i wysiadła z dużego samochodu. Otwarcie bagażnika, aby wyrzucić śmieci nie wzbudziło jeszcze żadnych podejrzeń. Zamiast śmieci, kobieta wyjęła klatkę, która nie była pusta. W środku znajdował się kundelek. Kobieta zostawiła go na śmietniku i odjechała.

Kobieta nie spodziewała się, że jej okropny wyczyn zostanie nagrany. Śmietnik był bowiem monitorowany, prawdopodobnie już wcześniej takie sytuacje miały miejsce. Po obejrzeniu nagrania udało się ustalić tożsamość sprawczyni. Mundurowi wiedzieli, do kogo mają zapukać do drzwi. Mieszkanka Screven County w stanie Georgia nie pozostała anonimowa. Teraz odpowie za swój czyn.

Wzruszający powrót do domu. Kobieta odnalazła zaginionego psa w RadysachWzruszający powrót do domu. Kobieta odnalazła zaginionego psa w RadysachCzytaj dalej

Wyrzuciła psa na śmietnik w klatce

Kundelek, który został porzucony nie miał zamkniętej klatki. Mógł z niej wyjść na niebezpieczną ulicę. Dużo nie brakowało do tragedii. Zwierzę wyglądało na przerażone i przestraszone. Dlaczego opiekunka zdecydowała się na tak okropny krok w stosunku do psiaka? Choć chwilę później na miejsce przyjechał inny samochód, nikt nie przejął się zagubionym czworonogiem. Osoby wyszły z auta, wyrzuciły śmieci i odjechały dalej. Pies próbował podejść do pary, zwrócić na siebie uwagę, jednak bezskutecznie. Szybko uznano go za bezdomnego, nikt się nie przejął jego losem.

Pies został odebrany przez organizację pro zwierzęcą. Trafił do dobrych rąk, w przytulisku czeka na nowy, kochający dom. Właścicielka psa została odnaleziona przez policję. Okazała się nią 30-letnia Jacquelyn Symone Roberts mieszkająca w miejscowości Sylvania. Kobieta została aresztowana i oskarżona o okrucieństwo wobec zwierząt. Została zwolniona z aresztu do czasu postępowania sądowego.

Pamiętajcie, że porzucenie zwierzęcia nigdy nie jest dobrą opcją, mało tego za takie zachowanie można zostać ukaranym! Jeśli nie radzicie sobie ze zwierzakami można poszukać wsparcia u weterynarza lub behawiorysty. W skrajnych przypadkach zwierzaki można oddać do przytulisk. Oczywiście wcześniej warto samemu poszukać dla czworonoga domu. Zwierzęta szybko przywiązują się do ludzi. Kiedy są porzucane cierpią, wiele z nich nie potrafi zrozumieć, dlaczego spotkał je taki los.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł