pitbull
Źródło: youtube.com/KPTV FOX 12 Oregon

Jechała autostradą, gdy zobaczyła jak ktoś wyrzuca coś z auta. Kobieta błyskawicznie zareagowała

8 Września 2020

Kobieta jechała autostradą, gdy nagle coś przykuło jej uwagę. Wszystko rozegrało się w Portland, w Oregonie. Na początku kierująca autem kobieta zobaczyła kątem oka, że ktoś wyrzuca coś z okna auta jadącego przed nią. Na początku pomyślała, że to pusta torebka. Jednak po chwili coś nakazało jej się zatrzymać. To było przeznaczenie.

Kobieta szybko zrozumiała, czego właśnie była świadkiem. Okazało się, że ktoś wyrzucił z wiaduktu na autostradzie psa. Nie myśląc ani chwili, kobieta zatrzymała się na drodze szybkiego ruchu, by sprawdzić, czy wzrok jej nie myli. Niestety, okazało się że rzeczywiście ktoś wpadł na taki pomysł pozbycia się zwierzęcia.

Politycy zapowiadają nowelizację ustawy o ochronie zwierząt. Zmiany dotkną miliony PolakówPolitycy zapowiadają nowelizację ustawy o ochronie zwierząt. Zmiany dotkną miliony PolakówCzytaj dalej

Kobieta zobaczyła psa wyrzuconego z auta

Postanowiła działać szybko. Wyrzucony z auta pitbull był w ciężkim stanie. Na szczęście córka kobiety, April pracuje w klinice weterynaryjnej. Jak później relacjonowała, jej mama zadzwoniła do niej w kompletnej panice. Udało się im jednak szybko przetransportować psa do weterynarza, gdzie okazało się, że ma połamane kości i będzie wymagał naprawdę poważnych i kosztownych zabiegów. Kobiety postanowiły jednak zrobić wszystko, by pomóc psu i założyły zbiórkę na jego leczenie. Dzięki odpowiedniemu nagłośnieniu sprawy, udało im się szybko zebrać potrzebną kwotę i wykonać konieczne zabiegi.

Dziś pitbull, który otrzymał imię Hank jest otoczony miłością i opieką. Adoptowały go jego wybawczynie. Podczas procesu leczenia nawiązały z psem specjalną więź i uznały, że byli sobie pisani. Po operacji i leczeniu kobieta, która uratowała Hanka po prostu nie mogła oddać go komuś innemu. April wspomina także o jeszcze jednej rzeczy - jej córka rok wcześniej chciała popełnić samobójstwo skacząc z wiaduktu autostrady. Przeżyła, podobnie jak ich nowy zwierzak i od razu poczuła z nim silną, emocjonalną więź.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagrano moment, gdy szczeniaczki po raz pierwszy spotkały się z tygrysami. Reakcja rozkłada na łopatki
2. 80-latek chciał zabić muchę. Pół mieszkania zdewastował nagły wybuch
3. Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku

- Nie mogliśmy go oddać. Oboje pokonali przeciwności, a moja własna córka znowu miała dzisiaj operację. On miał operację w zeszłym tygodniu, więc po prostu czuję, że oni z jakiegoś powodu… jest taka analogia i Hank pojawił się w naszym życiu z jakiegoś powodu, a moja mama właśnie powiedziała, że nie zostawimy go - mówiła April dla KPTV.

Pitbull miał niesamowite szczęście, a kobiety, które go uratowały odnalazły w sobie ogromne pokłady miłości do niegdyś niechcianego czworonoga.

ZOBACZ WIDEO:ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem
  2. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  3. Psy zostały potraktowane jak śmieci. 13 szczeniaków i mama potrzebują pomocy
  4. York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzy
  5. Jego suczka jest głucha i ślepa. Pokazał, co robi by ją obudzić, wzruszające wideo
  6. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowa

źródło: pawmygosh.com

Następny artykuł