kobieta rodzi kota
Źródło: Facebook/Lucy Schultz

Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

6 Listopada 2020

Kobieta wraz z partnerem wpadli na pomysł nietypowej sesji zdjęciowej. Znajdowała się wtedy w zaawansowanej ciąży i ich znajomi w każdej chwili spodziewali się informacji o narodzinach dziecka. Lucy Schultz postanowiła wykorzystać tę okazję, by opublikować zdjęcia z "porodu" kota. Chwilę po publikacji w sieci momentalnie zawrzało.

Kobieta nie sądziła, że jej sesja zdjęciowa zyska tak ogromny rozgłos. O sprawie pisały nawet międzynarodowe media. Fotografie miały stanowić oryginalny i zabawny sposób na ogłoszenie znajomym faktu, że mieszkający w Denver fotograf przygarnął kota. Choć wiele osób mówi o swoich pupilach jak o dzieciach a stwierdzenia takie jak "nowy członek rodziny" wypowiedziane o pojawiającym się w domu zwierzaku nikogo nie dziwią, niektórzy uznali ten gest za niesmaczny.

Koty dla alergików. 5 najlepszych ras, które nie wywołają uczuleniaKoty dla alergików. 5 najlepszych ras, które nie wywołają uczuleniaCzytaj dalej

Kobieta "urodziła" kota

Zdjęcia do złudzenia przypominają realny poród. Shultz znajduje się w pozycji kojarzonej z tym wydarzeniem, jej chłopak Steven czeka na pojawienie się dziecka jak akuszer nadzorujący jego narodziny. Na twarzy ma uśmiech kojarzony z tym, jaki pojawia się na twarzy ojca po raz pierwszy widzącego swoje potomstwo.

Od piątku zdjęcia, które para opublikowała w mediach społecznościowych, wywołały tam prawdziwą burzę. Sesja została udostępniona ponad 73 tysiące razy. Komentujący są albo zachwyceni albo oburzeni pomysłem Shultz. Zazwyczaj posty właściciela chwalącego się nowym zwierzakiem nie wywołują tak skrajnie odmiennych reakcji.

DZISIAJ GRZEJE:1. Pies zaatakował małego chłopca. Kilka sekund później dzieje się coś niebywałego
2. Sesja narzeczeńska u Pawła z "Rolnik szuka żony". Zakochani z Baśkami w tle
3. Koty dla alergików. 5 najlepszych ras, które nie wywołają uczulenia

- Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad podobnym przedsięwzięciem. Ludzie nazywają mnie szaloną kocią mamą, mimo że do tej pory nie miałam żadnego zwierzaka. Uznałam, że przygarnięcie kota stanowi dla mnie ogromny kot, symboliczny gest świadczący o ustatkowaniu się, początek menażerii pełnej kociaków. Pojawienie sie w moim życiu pierwszego z nich stanowi ważne wydarzenie - powiedziała kobieta telewizji KUSA.

Internauci różnie reagowali na jej pomysł.

-To obrzydliwe i niepokojące. Powinnaś iść się leczyć - napisała jedna z użytkowniczek.

-Przezabawne, nie przejmuj się komentarzami hejterów. Uwielbiam te sesją, choć trzeba przyznać - jest bardzo dziwaczna - pisze inny mężczyzna.

-To najbardziej niepokojąca rzecz, jaką widziałem od dawna. Nie mogę przestać wpatrywać się w te zdjęcia! - napisał kolejny.

Kot, którego zdecydowała się przygarnąć to 5-miesięczny biało-rudy samiec. Jesteśmy pewni, że kobieta, która tyle wysiłku włożyła w ogłoszenie światu faktu jego przygarnięcia, będzie się nim dobrze opiekować. Nie możemy doczekać się kolejnych adopcji w jej wykonaniu. Shultz nie może uwierzyć w to, że zostanie zapamiętana jako "kobieta, która urodziła kota". Przyznaje jednak, że to coś, co jej znajomi przewidywali od dawna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mała kotka podchodzi do wielkiego husky. Po chwili robi najsłodszą rzecz na świecieMała kotka podchodzi do wielkiego husky. Po chwili robi najsłodszą rzecz na świecieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Nowe, drakońskie kary za brak maseczki. Prezydent Andrzej Duda zadecydował
  3. Przygarnęła dzikiego lwa, zdjęcia zwierzęcia i jej córki wywołują dreszcze. "Nie do wiary, jacy byliśmy głupi"
  4. Na 30 metrach kwadratowych mieszkały 164 psy. Szczegóły są porażające
  5. Matka z córką usłyszały piszczenie ze śmietnika. Zajrzały do środka i potwierdziły się najgorsze obawy
  6. Pamiętacie siostrę Genowefę Basen? Wiemy co słychać u gwiazdy serialu "Daleko od noszy"
  7. Wyjął 500 zł i zapłacił za kiełbasę. Kasjerka wydała 490 zł reszty, spojrzała na banknot i zbladła, afera w sklepie spożywczym

źródło: huffpost.com

Następny artykuł