psy w klatce
Źródło: facebook.com/Suzette Hall

Karygodne zachowanie kobiety. Ukochane psy potraktowała jak śmieci

12 Sierpnia 2020

Kobieta została eksmitowana ze swojego mieszkania. Pozbycie się zbędnych mebli i bagaży jest zrozumiałe w wypadku przeprowadzki lub powrotu do domu rodzinnego. Nic nie usprawiedliwia jednak porzucenia dwójki przyjaciół w tak okrutny sposób. Zwierzęta wylądowały w klatce, na kupie śmieci z jej mieszkania. Leżały na słońcu bez żadnej ochrony przed temperaturą czy choćby miski z wodą.

Kobieta nie przejmowała się losem swoich dawnych przyjaciół. Potraktowała je jak śmieci lub niepotrzebny bagaż. Wiele osób nie traktuje psów jako swoich przyjaciół, członków rodziny czy pupili. Postrzegają ich raczej jako akcesorium lub ozdobę domu. Dla wielu ludzi takie spojrzenie na żywe zwierzęta jest naturalne i nie stanowi nawet powodu do wstydu. Szczególnie szokujący jest jednak brak elementarnej troski o podstawowe potrzeby zwierząt. Kobieta mimo, że nie wiedziała, ile psy spędzą zamknięte w klatce obok góry śmieci, nie zostawiła im nawet miski z wodą.

Nieprawdopodobne zachowanie kotów na drodze. Nie uwierzysz do czego wykorzystują progi zwalniająceNieprawdopodobne zachowanie kotów na drodze. Nie uwierzysz do czego wykorzystują progi zwalniająceCzytaj dalej

Kobieta porzuciła psy jak meble

Allen Boartfield, wolontariusz pracujący w fundacji zajmującej się pomocą psom w potrzebie wyjeżdżając do zgłoszenie nie wiedział jednak co zastanie na miejscu. Po tym, jak przyjechał pod wskazany adres bardzo się zdziwił. Na początku nie dostrzegł nawet psów, o których go poinformowano. Widział jedynie wielką stertę czarnych foliowych worków na śmieci. Zaczął bać się, że ktoś mógł zapakować zwierzęta do jednego z nich. Gdy przyjrzał się bliżej, dostrzegł jednak małą klatkę, w której czekały dwa psy. Była właścicielka czworonogów została eksmitowana z mieszkania w związku z zaległościami finansowymi. Przeprowadziła się jednak w inne miejsce, pozostawiając niechciane meble, ubrania i zwykłe śmieci za sobą. Razem z nimi zostawiła psy, nie informując nawet żadnego schroniska czy fundacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mike Tyson przyjął wyzwanie na spotkanie z rekinami. Pojedynek nagrały kamery
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja

Psy kobiety były przerażone

Zwierzaki były bardzo zestresowane i dość nieufne. Okazało się, że dwa pieski są ze sobą zżyte jak rodzeństwo. Brat i siostra otrzymali imiona Catch i Treasure (Zdobycz i Skarb). Oba psy były zaniedbane, trafiły więc do kliniki weterynaryjnej, by lekarz mógł ocenić ich stan. Okazało się, że suczka choruje na poważny przypadek psiego kataru. Treasure natomiast miał tak splątane futro, że nie mógł poruszyć się nie sprawiając sobie bólu. Gdy udało się rozwiązać wszystkie problemy zdrowotne zwierzaków, zaczęto przygotowywać je do adopcji. Catch była jednak nieufna wobec ludzi, biorąc pod uwagę to co przeszła było to zrozumiałe. Jej brat jednak szybko oswoił się z nową sytuacją. Jak wynika z oświadczenia pracownicy fundacji umieszczonym na Facebooku, oba pieski znalazły już dom.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyniósł porzuconego szczeniaka. W końcu dowiedzieli się, jakim jest zwierzęciem i zamarli z wrażenia
  2. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Polscy studenci zaginęli za granicą. Rodzina prosi o pomoc

Źródło: https://animalchannel.co/

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł