koala uczepiony psa
Źródło: youtube.com/ Henry

Mały koala znalazł sobie nową mamę. Wszystko zostało nagrane, niesamowite

1 Września 2020

Koala dopiero co osiągnął wiek, w którym matka daje mu więcej swobody nie nosząc go bez przerwy na grzbiecie czy brzuchu. Jak widać brakuje mu jednak kontaktu ze swoją opiekunką, wciąż ma ochotę przytulać się do ciepłego, pokrytego miękkim futrem ciała rodzicielki. Możliwe także, że jest leniwy i tęskni za przemieszczaniem się uczepionym do kogoś innego. Jako, że mama mu na to nie pozwala, musiał zadowolić się innym zwierzakiem.

Koala spędza pierwsze 3-4 miesiące życia przytulony do swojej matki, która nosi go na grzbiecie lub brzuchu. Zwierzak nie umie się jeszcze samodzielnie poruszać, w stopniu pozwalającym mu na wspinaczkę na wysokie drzewa eukaliptusowe w poszukiwaniu pożywienia. Maluch może szybko się męczyć, co na wysokości kilku do kilkunastu metrów jest bardzo niebezpieczne. Po tym okresie mama zmusza swoje potomstwo do samodzielnego poruszania się. Często jednak drobne zwierzaki nie chcą tak szybko rozstać się z matką.

Pies nie był w stanie chodzić. Wtedy właściciel zachował się w okropny sposóbPies nie był w stanie chodzić. Wtedy właściciel zachował się w okropny sposóbCzytaj dalej

Koala znalazł zastępstwo za swoją mamę

Jak czytamy w opisie filmu, koala postanowił wykorzystać psa w roli swojej zastępczej matki. Czworonóg o imieniu Tony nie wydaje się zadowolony z poczynań małego zwierzaka. Terier wydaje się nie rozumieć, co się dzieje i czemu jakieś dziwne stworzenie uczepiło się jego torsu.

- Pewnego dnia wcześnie rano pozwoliłem wyjść mojemu psu Tonemu do toalety i wydarzyło się to... Koala mieszka na moim podwórku. Ma około 4 miesięcy. Od niedawna uczy się samodzielności, nie przywykł jeszcze do bycia z dala o torby swojej mamy lub jej grzbietu! Mój pies tony, jest bardzo przyjacielski i cierpliwy. Jestem pewny, że nie skrzywdzi koali, maluch raczej sam skoczy z jego grzbietu! - czytamy w opisie filmu.

Niecodzienne zdarzenie wydało mu się niegroźne i zabawne, postanowił więc nagrać je zamiast interweniować. Dzięki jego założeniu możemy cieszyć się tym przezabawnym nagraniem.

DZISIAJ GRZEJE:1. Chciała nagrać uroczy filmik z pitbullem. Nagle zwierzę obudziło się
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
3. Mył okna na wysokości. Nagle po drugiej stronie zobaczył tygrysa

Internauci boją się o bezpieczeństwo koali

Zdaniem internautów, mężczyzna nie mógł przewidzieć tego, jak zachowa się jego pupil. To zwierzę, kierujące się instynktem. Wiele psów, które zazwyczaj zachowywały się w sposób bardzo łagodny i spokojny w nietypowych okolicznościach reagowało agresją. Obawy komentujących wydają się zrozumiałe. Gdyby miś sprawił mu ból, na przykład przypadkiem zadrapując pazurkiem po brzuchu pies mógłby poczuć się zagrożony. Na nagraniu wygląda na zdezorientowanego i niepewnego. Próbuje nawet zrzucić intruza za swojego grzbietu. Na szczęście żadnemu za zwierzaków nic się nie stało.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies, który wygląda jak człowiek, podbija sieć. Te zdjęcia to nie fotomontaż, niebywały zwierzak
  2. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
  3. Policjant uratował niezwykle rzadkie zwierzę. Jest chronione na terenie naszego kraju
  4. Przez okno samochodu zobaczyła worek. Kiedy się przyjrzała bliżej, od razu zahamowała
  5. Shiba inu nie może się doczekać, aż jego pani się obudzi. Nagrała, co wyczynia pies przy jej łóżku
  6. Zginęła cała rodzina. Wielki wybuch na wschodzie Polski. Prawdziwy horror

Źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł