klaudia
Źródło: Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi wyciągnęła rozgwiazdę z wody. Wszystko dla jednego zdjęcia

13 Stycznia 2021

Od kilku dni Klaudia El Dursi przebywa na Zanzibarze. Modelka rozpoczęła pracę na planie kolejnego sezonu "Hotelu Paradise". Celebrytka w wolnych chwilach, pokazuje internautom uroki wyspy. Nie zabrakło zdjęcia z rozgwiazdą, której nie powinno się dotykać.

Klaudia El Dursi wyjechała na Zanzibar z rodziną. W podróży służbowej towarzyszy jej parter i dzieci. Dursi na wyspie zamierza spędzić aż 4 miesiące! "Ekscytacja, lęk, radość, obawy i cała masa skrajnych emocji mi towarzyszy, ale wierze, że dam radę i będzie cudownie. Trzymajcie za mnie kciuki", pisała na Instagramie, pozując przy tablicy z nazwą programu.

Klaudia El Dursi z rozgwiazdą

Choć z pewnością nie tak miało wszystko wyglądać, Dursi niespełna tydzień po przyjeździe przytrafiła się wpadka. Podczas rodzinnej wycieczki łodzią, modelka zdecydowała się na wzięcie rozgwiazdy do ręki. Wykonała zdjęcie zwierzęciu, po czym prawdopodobnie wrzuciła je do wody. Fotka trafiła na IstaStories, a jak wiemy z sieci nic nie ginie.

W przeciwieństwie do Julii Wieniawy, która 2 miesiące temu położyła sobie rozgwiazdę na pupie i trzymała ją przed biustem, Dursi nie została skrytykowana przez internautów. Niemniej jednak przypominamy, aby nie podnosić morskich stworzeń i nie bawić się nimi! Rozgwiazdy cierpią, kiedy są zabierane z ich naturalnego środowiska. Nie przepadają za takimi "zabawami". To powolne drapieżniki morskie, które nie potrafią oddychać powietrzem. Wyciągnięta z morza rozgwiazda, może wyschnąć lub udusić się...

Rozgwiazda wyciągnięta przez Dursi prawdopodobnie przeżyła tę przygodę. Ale tu przypominamy ważne słowa, aby na wakacjach stosować się jednej ważnej zasady, która mówi - nie dotykaj, nie zabieraj.

- Żadnych zwierząt nie powinno się dotykać czy podnosić, szczególnie jeśli są one dzikie i żyją w swoim, naturalnym środowisku. Można je jedynie obserwować z daleka, pamiętając, że obecność człowieka jest dla nich stresem - mówiła nam lek.wet. Monika Kupińska z kliniki Egzoovet, komentując wakacje Trybsonów, którzy niedawno będąc w Egipcie, fotografowali się z żółwiem!

Rodzinne wakacje Dursi

Nie wiadomo, ile czasu rodzina będzie towarzyszyć celebrytce podczas pracy. Okazuje się, że praca połączona z wakacjami niesie ze sobą wiele przygód.

-Słuchajcie, nasz snorking zakończył się dość mocno kontuzyjnie, dlatego że naprawdę jeżowce wbite w stopy to nie jest przyjemna historia. Więc naprawdę było dosyć nieprzyjemnie. Ale ja jeszcze szybko się szykuję i idę na plan wprowadzić naszą nową uczestniczkę, która jest tancerką tańca towarzyskiego (...) - mówiła na Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

rozgwiazda

Fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł