Konie potrzebują pomocy
Źródło: https://pomagam.pl/nrtn8dh7

Zostały 4 dni, aby uratować ciężarną klacz i niedawno narodzone źrebię. Liczy się każda złotówka

20 Września 2020

Klacz, która wkrótce ma urodzić dziecko, a drugie tupta koło niej ma wkrótce stracić życie. Pozostały 4 dni, aby uratować 15-letnią matkę, dla której ktoś wydał już wyrok. Wszystko może się jeszcze zmienić, liczy się każda złotówka. Czy pomożesz nam uratować konie? Wierzymy, że uda nam się nie dopuścić do śmierci zwierząt.

Klacz otrzymała bilet w jedną stronę, jednak nie wszystko jest jeszcze przesądzone. Potrzeba 10 500 złotych, aby uratować konia, jej źrebię oraz drugie dziecko, które znajduje się teraz w jej brzuchu. Klacz nie doszła jeszcze do siebie po poprzednim porodzie, a po raz kolejny została zaźrebiona. Matka potrzebuje wsparcia, jednak czasu na jej ratunek pozostało niewiele.

Kot urodził się z syndromem wilkołaka. Jego wygląd budzi podziw i przerażaKot urodził się z syndromem wilkołaka. Jego wygląd budzi podziw i przerażaCzytaj dalej

Potrzeba 10,5 tys. aby uratować 3 konie

- Czekają na pomoc. Jak widać na zdjęciach nie wygląda zbyt dobrze, jest chuda, zmęczona, a kowala nie widziała od dawna. Taka polska końska rzeczywistość. Udało nam się wynegocjować cenę na 9500 za całą trójkę... Reszta to pokrycie transportu oraz kowala odrobaczania i badań. Kochani wiem, że teraz to trudny czas dla nas wszystkich, pandemia, wakacje itp,, ale nie potrafię inaczej, nie potrafię przejść obojętnie. Ta matka i jej dzieci potrzebują opieki, miłości, a przede wszystkim chcą żyć!!! Bez Was to się nie uda, bez Was i Waszego wsparcia nie ma szans na ocalenie kolejnych żyć - pisze p. Malwina Sobolewska na pomagam.pl, gdzie zbiera pieniądze na uratowanie koni.

Podkreśla, że czasu jest niewiele i liczy się każda złotówka. Już prawie udało się zebrać całą kwotę, jednak pozostaje zadać pytanie, co dalej? Konie potrzebują jeść, stałych wizyt weterynaryjnych, opieki. Jeśli chcesz pomóc zwierzętom, wystarczy, że klikniesz TUTAJi odmienisz ich los.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mężczyzna znalazł małego kotka oblepionego olejem samochodowym. Zdjęcia jego przemiany wprawiają w osłupienie
2. Zmaltretowany kociak pełzał po ulicy. Zabrali go ze sobą, niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda
3. Kobieta kontra ogromny, uparty samojed. Próbowała go podnieść, nie wyszło, ale jest wideo

Pieniądze są zbierane do 24 września. Pozostały zatem tylko 4 dni, aby uratować życie matki i jej dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Ogromny lew podszedł do bezbronnego psa. Wszyscy zamarli, czekając na najgorsze
  4. Buldożek francuski pojawił się u weterynarza. Lekarz musiał pomóc mu urodzić 7 szczeniaków
  5. Kot urodził się z syndromem wilkołaka. Jego wygląd budzi podziw i przeraża
  6. Turyści uciekali przerażeni. Nagranie z lotniska, którego nie da się wyrzucić z pamięci

Źródło: pomagam.pl

Następny artykuł