Trufla
Źródło: ratujemyzwierzaki.pl/Fundacja Centaurus

Skazał piękną klacz na śmierć. Wolontariusze błagają o pomoc, zostały ostatnie godziny

9 Września 2020

Klacz o imieniu Trufla została porzucona przez poprzedniego właściciela po tym, jak wyprowadził się z wsi do miasta. Zwierzę zostało sprzedane do ubojni, czeka je śmierć w mękach. Nie można do tego dopuścić. Wolontariusze apelują o pomoc finansową. Zegar Trufli tyka, to już ostatnie godziny zbiórki.

Klacz o imieniu Trufla znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Przepiękne zwierzę, które od lat żyło w towarzystwie człowieka, pozwalało się dosiadać i nie przewidziało, że z dnia na dzień zostanie odtrącone przez swojego ukochanego opiekuna. Gospodarz zdecydował się przeprowadzić do miasta, porzucając przy tym dotychczasowe życie na wsi. Nie miał skrupułów wobec wiernego konia, którego wyrzucił jak zużyty przedmiot. Trufla została sprzedana do ubojni, gdzie czeka ją tragiczny koniec. Aktywiści proszą o wpłacanie datków.

Nagrano rzadkie zwierzę o niespotykanym wyglądzie. Większość ludzi nigdy wcześniej go nie widziałaNagrano rzadkie zwierzę o niespotykanym wyglądzie. Większość ludzi nigdy wcześniej go nie widziałaCzytaj dalej

Lojalna klacz ma zostać koniną

"Świat idzie do przodu. A my? My z trudem łapiemy równowagę. Próbujemy uratować Truflę. Próbujemy ocalić ją przed rzeźnią, bo nie tam jest jej miejsce. Próbujemy dokonać czegoś, co może nie jest ani odkrywcze, ani postępowe, a zwyczajne. Próbujemy tylko ocalić życie konia." - napisali pracownicy Fundacji Centaurus w treści organizowanej zbiórki. Aktywiści dowiedzieli się o dramatycznej sytuacji zwierzęcia i ze złamanym sercem postanowili pomóc mu za wszelką cenę. Okazuje się, że właściciel Trufli sprzedał zwierzę do ubojni, ponieważ jej utrzymanie przestało mu się opłacać.

DZISIAJ GRZEJE:1. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Mężczyzna robi biednemu psu okropne rzeczy
2. Które zwierzę zobaczyłeś jako pierwsze? Odpowiedź obnaży ukrytą prawdę na twój temat
3. Bezbronny cielak tonął podczas huraganu. Nagle stała się niewyobrażalna rzecz, wideo wyciska łzy z oczu

Trufla w swoim życiu rodziła źrebaki, biegała po pastwisku i cieszyła się bezproblemowym życiem. Wszystko zmieniło się teraz, gdy najbliższy jej człowiek postanowił przerobić ją na koninę.

"Czy nam nie wstyd? Takich koni jak Trufla wcale nie jest mniej. Takich, które muszą iść na rzeź, bo przestają być potrzebne, bo stają się balastem, problemem, którego trzeba się pozbyć." - zapytali aktywiści.

Zostały ostatnie godziny by pomóc

Jedynym sposobem, aby nie dopuścić do tragedii jest wykupienie Trufli od handlarza.Pracownicy Fundacji Centaurus zdecydowali się podjąć działanie, jednak wciąż rozkładają ręce z bezsilności i błagają o wpłacanie darowizn. Do 10 września konieczne jest uzbieranie 10 700 zł oraz 1 600 zł na transport Trufli. W przeciwnym wypadku zostanie przerobiona na mięso. Zaledwie doba zadecyduje o tym, czy uda się uratować ją przed brutalną śmiercią. Wszystkie osoby, którym los niewinnego zwierzęcia nie pozostaje obojętny, są proszone o wpłacanie darowizn na oficjalnej stronie zbiórki. Pomóżmy ją uratować!

Kliknij TUTAJ, aby wpłacić pieniądze i pomóc Trufli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem
  2. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  3. Dlaczego pies nie chce jeść? Powodów może być kilka
  4. Nagrano rzadkie zwierzę o niespotykanym wyglądzie. Większość ludzi nigdy wcześniej go nie widziała
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowa

źródło: ratujemyzwierzaki.pl

Następny artykuł