Kinga Rusin
Źródło: eastnews/TRICOLORS

Kinga Rusin wzięła udział w święcie myśliwych. Teraz tłumaczy się internautom

13 Października 2020

Kinga Rusin wzięła udział w Hubertus. Gwiazda pochwaliła się swoją aktywnością w sieci, a internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. Wszystko przez to, że Hubertus jest świętem myśliwych, a Rusin od lat zaciekle broni praw zwierząt. Teraz gwiazda tłumaczy się ze swojego zachowania.

Kinga Rusin nie przebierała w słowach i dosadnie wytłumaczyła czepialskim, dlaczego wzięła udział w Hubertus. Gwiazda stacji TVN nie zmieniła swoich poglądów, dalej zamierza walczyć z myśliwymi, i wszystkimi, którzy w okrutny sposób traktują zwierzęta. Okazuje się, że Hubertus to nie tylko święto myśliwych, ale i patron jeźdźców. Od wielu lat Kinga Rusin jeździ konno, czym często chwali się w sieci, zachęcając do tej aktywności.

Większy pies zaczął szczekać na pomeraniana. Nie wiedział z kim zadarł, wideo rozkłada na łopatkiWiększy pies zaczął szczekać na pomeraniana. Nie wiedział z kim zadarł, wideo rozkłada na łopatkiCzytaj dalej

Kinga Rusin o święcie myśliwych Hebertus

- Jesień i #hubertus inny niż wszystkie, które dotychczas przeżyłam.... PS. Św. Hubert jest patronem jeźdźców (a jeżdżę konno) oraz myśliwych (z którymi od lat walczę). Sugerowanie przez hejterów i hejterskie medium, że uczestnicząc w konnym hubertusie (gonitwa na koniec sezonu jeździeckiego) wspieram myśliwych i ich święto jest zwykłym chamstwem i obrzydliwością - napisała Kinga Rusin na Instagramie.

Dodała, że jedyną formą polowań, którą akceptuje jest udawane polowanie "na lisa".

- Krwawym tradycjom mówię zdecydowane nie! (...) Dla mnie jedyną akceptowalną formą polowania jest to bezkrwawe, które ma miejsce na jeździeckim hubertusie. Jest symbolem czegoś, co w cywilizowanym świecie natychmiast powinno się skończyć - pisze gwiazda stacji TVN.

DZISIAJ GRZEJE:1. Przyprowadził kota do biura, by łapał myszy. Nagle znikąd zaczęły pojawiać się pieniądze, odkrył niebywałą przyczynę
2.Fatalne informacje dla właścicieli psów. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomośc
3. Mężczyzna natknął się w lesie na maleńki nagrobek. Przeczytał, co na nim wyryto i zaniemówił

Wszystko o Kindze Rusin

Kinga Rusin - dziennikarka związana ze stacją TVN, aktywistka, współwłaścicielka firmy kosmetycznej. Brała udział w działaniach na rzecz wstrzymania prac budowy szosy na terenie Puszczy Białowieskiej, sprzeciwiała się odstrzałowi dzików i liberalizacji prawa łowieckiego. Od 6 lat deklaruje się jako wegetarianka. Jest miłośniczką jeździectwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 10 lat ciągle jest w ciąży. Pragnie mieć jeszcze więcej dzieci, jak dziś wygląda rodzina?
  2. Kotek próbuje wejść do góry po ślizgawce. W końcu na ratunek przychodzi jego mama
  3. Golden retriever miał olbrzymią nadwagę. Ledwo chodził, jego metamorfoza po roku jest niewiarygodna
  4. Uratowano 11 malutkich maltańczyków. Mieszkały w klatkach dla królików, są w ciężkim stanie4
  5. Suczka przez kilka dni była uwięziona we wraku samochodu. Obrażenia są poważne, potrzebna pomoc
  6. Wykoleił się pociąg. Wszystko przez 11-letnie dziecko, porażająca wiadomość z zagranicy

Źródła: plotek

Następny artykuł