kinga rusin
Źródło: instagram.com/kingarusin/

Kinga Rusin wypoczywa na plaży, ale nie jest sama. Pochwaliła się wspaniałą nowiną, gratulacje

5 Października 2020

Kinga Rusin rzadko dzieli się ze światem szczegółami swojego życia prywatnego i choć jest aktywna na Instagramie, próżno tam szukać pikantnych szczegółów z życia dziennikarki. Jednak odkąd odeszła z "Dzień dobry TVN", częściej możemy podziwiać, co Kinga Rusin robi w wolnym czasie. Tym razem postanowiła wyjątkowo podzielić się z fanami świetną nowiną!

Kinga Rusin znana jest z zamiłowania do wszystkiego co związane z przyrodą, co udowadniała niejednokrotnie, między innym poprzez własną markę naturalnych kosmetyków. Kocha również zwierzęta i często pokazuje, jak spędza czas z psem swojej córki Poli - Czarkiem Lisem. Tym razem jednak dziennikarka zaprezentowała się w zupełnie innym towarzystwie i to w niespotykanych okolicznościach przyrody. Do tego podzieliła się wspaniałą nowiną, od razu posypały się gratulacje!

Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. NiewyobrażalneWeterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. NiewyobrażalneCzytaj dalej

Kinga Rusin w doborowym towarzystwie

Dziennikarka TVN postanowiła podzielić się z fanami wspaniałą wiadomością, a w odpowiedzi dostała mnóstwo gratulacji, wyrazów uznania i wsparcia. Nie mogło jednak zabraknąć odpowiednio dobranego zdjęcia. Fotka, która pojawiła się na Instagramie Kingi Rusin sprawia, że uśmiech sam pojawia się na twarzy. Dziennikarka wypoczywa bowiem na plaży z dwiema... świnkami! Gwiazda pozuje razem z uroczymi zwierzakami, szeroko uśmiechnięta.

- Dziś Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Mija właśnie 6 lat odkąd nie jem mięsa. Dobrze mi z tym - i psychicznie i fizycznie. #govegetarian - głosi podpis pod zdjęciem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Corgi urodził się z dwoma nosami i jednym oczkiem. Opiekun chciał zrobić mu okropną rzecz
2. Pies niechcący uderzył dziecko, wszystko się nagrało. Niesamowite, co zrobił chwilę później
3. Maltańczyk wygrał nagrodę najsłodszego psa na świecie. Dawniej żył w fabryce psów, nikt go nie kochał

Kinga Rusin: dieta

6 lat to kawał czasu - pogratulować więc wytrwałości! Prawdziwi miłośnicy zwierząt nie uważają tego jednak za duże wyrzeczenie. Komentarze fanów są pełne gratulacji i opisów własnych doświadczeń.

- Gratulacje Pani Rusin! Ja jestem wegetarianką od ponad 32 lat.

- Ja nie jem mięsa od początku lutego. Zrobiłam sobie miesięczny challenge, a po 2 tyg nie mogłam już sobie wyobrazić że wkładam mięso do ust.

- Mam 36 lat. Od 23 nie jem mięsa :)

To tylko niektóre z wypowiedzi fanów dziennikarki. My również dołączamy się do gratulacji i cieszymy się, że Kinga Rusin konsekwentnie daje przykład, jak można zmienić naszą planetę na lepsze!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia
  2. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
  3. Właściciel strzelił do golden retrievera. Bezcenna reakcja szczeniaka, zasłużył na Oscara
  4. Czy psy potrafią płakać tak jak ludzie? Oto cała prawda o emocjach naszych pupili
  5. Alarm w Warszawie. Stolicę opanowała prawdziwa plaga, mieszkańcy nie mają wyboru, muszą się bronić
  6. Nie jest dobrze. Stan wyjątkowy może być dopiero początkiem. Nasi sąsiedzi rozważają jeszcze większe restrykcje

źródło: instagram.com

Następny artykuł