kierowca nagrywa psy
Źródło: youtube.com/Viralhog

Niemożliwe zachowanie 2 psów. Nagranie kierowcy jest hitem, nikt nie potrafi go wyjaśnić

27 Września 2020

Kierowca jadąc drogą prowadzącą przez podmiejskie tereny dostrzegł bardzo dziwną scenę. Niecodziennie widzimy psa zachowującego się prawie jak człowiek. Jeszcze rzadziej widujemy dwa z nich robiące coś tak niezwykłego. Mężczyzna był tak zaskoczony tym, co zobaczył, że postanowił udokumentować to zjawisko i podzielić się tym widokiem z internautami.

Kierowcę jeszcze bardziej zaskoczył fakt, że nigdzie nie dostrzegł opiekuna zwierzaków. Miejsce, w którym się znajdowały nie przylegało do żadnej posesji. Nie wiedział skąd czworonogi się tam wzięły. Wszyscy doskonale wiemy, że psy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Każdy miłośnik tych czworonogów wie, że próbują one czasem imitować zachowania podpatrzone od ludzi. Rzadko kiedy jednak wychodzi im to tak świetnie jak tej parze. Widok wydał mu się tak imponujący, jak niepokojący.

Zobaczył na telefonie twarz zmarłego opiekuna i nie wytrzymał. Reakcja zwierzaka łamie serceZobaczył na telefonie twarz zmarłego opiekuna i nie wytrzymał. Reakcja zwierzaka łamie serceCzytaj dalej

Kierowca był świadkiem nietypowego zachowania psów

Psy siedziały na krzesłach patrząc w jedną stronę. Wyglądały bardzo ludzko. Trudno powiedzieć, czy powielały zachowania podpatrzone u ludzi. Ich pozycja nie wygląda na zbyt wygodną. Oba zwierzaki zajęły swój leżak ogrodowy, stojący na pustej ogrodzonej posesji i z zainteresowaniem wpatrywały się w przejeżdżające samochody. Poza tym praktycznie w ogóle się nie ruszały. Zazwyczaj psy wskakują na kanapy, na których mogą się wygodnie położyć, jednak trzymają się z daleka od niewygodnych, pojedynczych foteli.

-Co wy tam robicie?! Nie wiem kim jesteście, ani do kogo należycie, ale co skłoniło was do siedzenia w ten sposób na ludzkich krzesłach? - krzyczy do nich widoczny na nagraniu mężczyzna.

Zgodnie z tym, czego można się było spodziewać zwierzęta nie opowiedziały na jego pytanie. Mężczyzna wracający z pracy był zszokowany tym co zobaczył. Na nagraniu posługuje się niewybrednym językiem opisując niecodzienne zjawisko.

DZISIAJ GRZEJE:1. Border collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiem
2. Pies zauważył, jak kilkuletnia dziewczynka zbliża się do wody. Jego reakcja jest bezcenna, wszystko się nagrało
3. Policja aresztowała eko-aktywistów. Włamali się do ubojni świń w ważnym celu, teraz grożą im zarzuty

Kierowca nie mógł uwierzyć, w to co zobaczył

Mężczyzna nagrał krótki filmik, w którym najpierw opisał sytuację, której był świadkiem. Na wideo widzimy najpierw mężczyznę, dzielącego się swoimi przemyśleniami. Gdy powiedział wszystko co chciał, obrócił kamerę, by zademonstrować swoim widzom, zachowanie zwierząt. Próbował nawiązać z nimi kontakt krzycząc do nich przez uchyloną szybę. Czworonogi nie reagowały jednak na jego zaczepki. Siedziały jak skamieniałe wpatrując się przed siebie. W końcu odwróciły się do mężczyzny, próbując zrozumieć, czemu ktoś przeszkadza im w wypoczynku.

ZOBACZ FILMIK:

Border collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiemBorder collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu
  2. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  3. Zagrała dla kociaka koncert na skrzypcach. Reakcja mruczka stała się hitem, jest wideo
  4. Kotka jest wyjątkowa nie tylko przez swoje oczy. Wystarczy spojrzeć na jej łapki
  5. Nie mieli pojęcia, dlaczego jedzenie samo znika z lodówki. Gdy nakryli złodzieja, o mało nie padli z wrażenia
  6. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem

źródło: slawno.naszemiasto.pl

Następny artykuł